Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CGabesz

    csendes tag

    Helló Mindenki!

    Már a kezdetektől olvasom ezt a fórumot. 2007 szeptembere óta én is ennél a csodálatos szolgáltatónál vagyok internet előfizető. 2008 december 4.-én a nagyszerű reklámok hatására 5GB-os csomagomat átváltottam "korlátlanra". És a hatás nem maradt el.
    A szombati nap folyamán én is megkaptam a már jól ismert büntit. Ma reggel az utam egyből egy Pannon képviseletre vezetett, ahol számomra új információkhoz jutottam. Az ügyfélszolgálatos csaj közölte, hogy szó nincs korlátozásról. Ők ilyen módon nem korlátoznak senki. A sebesség csökkenés annak tudható be, hogy telített a hálózatuk. Eddig ezt azért sikerült megúsznom, mert a környezetemben viszonylag kevés felhasználó volt. ( Elárulta, hogy az utóbbi egy hétben kb. 10x több új előfizetést kötöttek náluk) Tehát most már vidék is telített.
    Végeredmény: 890 Ft és némi várakozási idő után január 3-tól ismét visszatérek a biztos 5GB-os csomagba.

    Mindenkinek boldog karácsonyt és sikeres új évet. Szurkolok nektek, hogy sikerüljön elérni valami változást.

Új hozzászólás Aktív témák