Hirdetés

Aktív témák

  • klepto

    addikt

    Sziasztok!

    Na közben vettem egy Remington borotvát. A Sparban láttam egy MS2 300 típusú borotvát 6710.-Ft-ért, és elkezdtem rajta gondolkozni. Közben megláttam ugyanezt egy Tescoban 8900.-Ft-ért, és úgy döntöttem ennyiért egy próbát megér, hogy milyen minőségű ez a borotva. Hát be kell valjam, hogy beváltotta a reményeimet. Hiába úgy látszik a Remington név még mindíg kötelez. Ez is aksis, mint minden mai borotva. Nekem a huszonezres Braunom, ha le volt merülve, hiába dugtam be, amíg fel nem töltötte magát, nem lehetett vele borotválkozni. A Remington üres aksival jött, bekapcsolásra semmi. 220-ba be, bekapcs, és láss cosdát, kivillant az aksi gyenge lámpa, és áváltott autómatikusan villanyra. Szóval ha le van merülve, akkor is lehet használni hálózatról. Ma reggel borotválkoztam egy régi olcsó Beraunnal, az mint mindíg szórösen hagyot, ha siettem vele. A Remington most megtalálta a marédkot, és levitte. Kíváncsi leszek, hogy 2-3 napos brostvála mit kezd. Még egy érdekesség. A penge a pattanásaim végét rendzseresen levágta, így soha nem kellett nyomkodnom. Mióta leálltam a pengével, megjöttek a patik. A Braun nem kezdett velük semmi, viszont most nagyon feltünt, hogy vérzek. Hát kérem, a Remington még a pattanásokat is leberetválta, akárcsak a pengés borotva.
    Szóval úgy érzem, hogy hozza a régi minőségét, csak méltatlanúl elfedett márka nálunk.

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Aktív témák