Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szoke1982

    senior tag

    válasz hombre[EU] #813 üzenetére

    Igen nagyon sokan várják ennyire jó? (Sokat olvastam róla,hogy igen az)
    Csak bele-bele néztem, kb pár órát toltam, de még nem fogott meg annyira!
    Most a DS3-at pár hete szereztem be nagy nehezen, na az tetszik nagyon!
    Idáig király nagyon!

    Csak most a demon's souls-t kár volt elindítani, xD mert nem bírtam letenni az új build-el ! (Meg a látvány miatt is főleg!!) Imádom!!!! (Jah és most nem Cinematic ha nem performance -ba tolom kicsit más nagyon még így is szép!!
    Meg tök más így ,hogy nem varázsló vagyok ! :D (mintha egy új játék lenne, persze azóta nem semmi mennyit fejlődik az ember, észrevettem, anno az elején még a lovagot sem tudtam leverni, most meg elsőre ment! (A Játék eleje) (? Gondolom az 500+óra Elden végett lett a fejlődésem? :D

    De a lényeg.. ps5 megjelenés után kb, az első souls játékom a ps5-s d.s remake volt, azt utána szerelem lett egyből , aztán még jött az Elden Ring is!
    Na és ott lett végem k.o,(a hangulat, a zene, az op.világa) és 500+órát raktam bele, de észre sem vettem, na ez a nem mindegy! :R
    Ezt hány játék tudja, főleg open w.-ben ? Egyik sem !
    De azért nem hazudok... kb 465 óra után már kezdtem unni.. gondolom az egyik boss az agyamra ment már, xD jah és még volt egy steelrising is közben de azt nagyon untam..
    Hát igen.. a from. tud valamit amit más nem!!

    Viszont most idén lesz sok jó játék hála jó égnek! :) "Pinoccio" lies of p (demo tetszett nagyon) , meg a lords of the Fallen kb ennyi , de elég ez bőven nekem!
    Meg talán a Elden DLC idén?
    De szerintem az inkább 2024 március lesz kb vagy nyár..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák