Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hegyirabló

    veterán

    válasz Morphus101 #5555 üzenetére

    Tudom, de ha már a lúd, legyen kövér, előfizetek, nem olyan vészesen drága. Ennél sokkal nagyobb hülyeségekre is költök pénzt. Például sörre, perecre, pizzára... :)

    Eladó új Puretrak Valor egér, USA vásárlás, csak kipróbálva volt 1 év jótállással.

  • Plata

    félisten

    válasz Morphus101 #5555 üzenetére

    Nekem szinte minden unlockolva van CC-ből,ha pref vagyok akkor is van 3 crew craft skill slot,section x,artifact authorizatiom,skill bar meg egyebek,de mégsem ugyanaz.
    Nagyon nem.
    Preferednek max 1 millió creditje lehet,ami semmire sem elég.
    Na persze ez nem a játék hibája,7-8 éve 1 millió lóvé nagyon sok volt és sok mindenre futotta.De hála annak hogy a pénz bugot kihasználó játékosok eszetlenül megszedték magukat ma már mindennek az ára felment sokszorosára.A leg első ruha szettemet amit vettem GTN-en még kevesebb mint egy misiért vettem,nagyon sok pénznek éreztem akkor,ma már a ruha darabjai kerülnek vagy 100 misibe.Tegnap elköltöttem vagy 30 misit semmiségekre,na jó előfizetőként ha akarnám kereshetnék pénzt a GTN-en,de az engem nem mozgat.
    Egy este le nyomok heccből 10 Flashpointot is akár,de ha pénzért kellene csinálni kettő sem menne. :B
    Ha a season kéri hogy gyártsak párszáz millát érő cuccot,akkor neki esek és le gyártom,de hogy azt el is adjam,ahhoz már lusta vagyok. ;)
    Ha már craft,preferedként unlockolt craft vacakkal is kevesebbet tudsz gyártani mint egy subscriber.
    Subscriber egyszerre 8 társat tud be fogni gyártani,akik egyszerr 5 munkát is be vállalnak.
    Preferedként ezt nem tudod meg csinálni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák