Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stryker.hu

    csendes tag

    válasz Healbacsi #2363 üzenetére

    Aki belép Wz-ba annak a skilljeit felhúzza 49-re, szóval ezért tud egy 25+ karakter akkorát sebezni.
    Az OP/Scoundrelt egyformán nerfelték, ne essünk túlzásba. Ezek a karakterek a medium és light karakterek ellen esélyesek, defend-es ellenségnek inkább neki sem megyek, mert túl nehéz leszedni.
    Amúgy meg könnyen halok.
    Muszáj a stealtet használni, illetve a legtöbb képességét, folyamatosan szakítani, s akár a harc közben eltűnni meg újra megfektetni mert másképp nem tudom lenyomni.
    Amúgy neked meg muszáj csak villámozni mert a sorcik csak azt csinálják, miért nem használod a fénykardodat.Ez pont ugyanaz.
    A videóból csak a jobb oldal van felvéve, bal oldalra nem mentem mert látszott,hogy ott többen voltak a mieink és mégis mi oldalunkon több impet lehet számolni mint repest.

    Amúgy erről mi a véleményed?
    Mert sztem ez az op karakter akinek csak 1 gombot kell nyomkodnia és top eredményt ér el.
    Nekem shift, control + 1234 és még az egéren is vannak beállítva gombok amiket használnom kell, hogy túl éljem, legyőzzem az ellent.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák