Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Hikvision

    senior tag

    Kb 3héttel ezelött Kedves ''Knifemaster''-al sikeresen Bizniszeltem egy Asus Ax800pro VIVO Agp-s Vga-t postai utánvéttel,amikor kibontottam a dobozt akkor nagyon korrekt csomagolást láttam minden tartozéka benne volt(Web-kamera, Millio cd,kábel etc..) Tehát, ő úgy hirdette a kártyát hogy egy Asus x800pro@xt mivel ment rajta a 16Pipe és egy Xt bios volt benne.Tehát amikor nézegettem a kártyát nemis vettem észre semmilyen árulkodó jelet,igazából nemis mertem feltételezni hogy lehetne is valami.Tehát kártya gépbe berak,indit minden jó csak a Catalyst nem ismeri fel Viszont az alap xp driverral az evereset rendesen kiirta hogy Asus x800 xt pe. Jah és közbe igencsak erős cicergés volt hallható a kártáytól ami mondhatnám,hogy megszokott mert minden vga-m cicergett de ez már zavaróan hangos volt.na mind1. 1órányi szenvedés után tanácstalanul szedtem ki a kártyát a gépből,és nekiálltam tisztitani. Tisztitás közbe majdnem lefordultam a székről ugyanis fel volt púposodva az egyik kondi :W.Akkor már tudtam,hogy erre a kártyára már ihatok is egy pohár vizet.Utolsó Esélyt kihasználva Elmentem Bp-n abba a számtech boltba ahol a kártya lett véve és mivel Asus, 3év gari van rá.Tehát bementem,mondtam,hogy játszottam aztán elsötétült minden.Gyerek nemis kérdezett semmit kitöltöttük a szervizlapot és minden tartozékával bevette a kártyát és azt mondta,hogy 1hónap múlva érdeklődjek mert Feltételenes tudják csak begariztatni mert púpos a kondi és az sokmindentől lehet,és el kell küldjék az Asus-nak...Tehát most járok a 3.hétnél,de sajnos nemsok esélyt látok arra hogy valami jó is kijöjjön a dologból. És amikor elmondtam mindezt ''kedves'' Knifemasternak akkor ő persze értetlenül állt a dolgok elött :((( :C :DDD

    20 éve a PH-n.

Aktív témák