Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    válasz Manitou #537 üzenetére

    az teny hogy az en deszkamban sokkal laposabb az iv (vagyis szelesebb a hosszahoz kepest), mondjuk en eleg pocakos alkat vagyok (176 cm, meg sem merem merni hany kg :D de valahol 75-80 kozott)
    ruhazatbol en sosem problemaztam sokat... olyan legyen ami melegen tart, kenyelmes. nem art ha a seggen csuszasok utan nem megy bele a ho a kabat ala hogy vegigfolyjon a hatan le a fenekedbe, mert az Qrva kellemetlen :D en olyan gumikantaros sinadragot hasznalok, ami hatul eleg magasra felnyulik, pont a hat/derek vedelme miatt. nem kimondottan divatos darab, de baromi praktikus. meg kabat alatt ugysem latszik :D
    egy nagyon fasza Trespass markaju snowboard-dzsekim van meg, amiben kulon cimke van gyarilag bevarrva az olyan informacioknak, mint nev, SOS telefonszam es vercsoport, fo az optimizmus ugye :D melegen tart, alul osszehuzhato, meg a hasnal ket patenttel ossze is lehet fogni, igy lehuzott zipzarnal sem lafog az ember utan szetnyilva
    a fenti problemak persze nem merulnek fel overall eseten, szoval az jo megoldas lehet, viszont az mashova nem nagyon fogod hordani, mig egy normalis kabatot siman fel lehet venni barhova

    ami nem art a dzsekinel/nadragnal ha van rajtuk rendesen zseb, pl. a kabatnal a felkaron jol tud jonni. az enyemen sajna pont ott nincs, es az olyan helyeken, ahol magasan van a silift beleptetojenek leolvasoja, mindig ki kell vennem a zsebembol :( ha lenne a karomon is zseb, oda siman be lehetne tenni, es csak odanyujtanam a zseb kinyitasa nelkul

    bukosisakhoz nem nagyon ertek; a fo veszely ugyis az az elejen, hogy fejbevag a silift miutan elesel kiszallasnal :D szoval valami legyen ami vedi a fejet. ha otvennel nekicsapodsz a fanak, akkor ugyis lesz boven bajod, nem a sisak tipusa fog szamitani... azert nem art ha nem izzad bele a fejed hanem van nemi szellozese

    ami viszont fontos, hogy keress normalis snowboard-kesztyut, amiben van csuklomerevito, hogy egy szerencsetlen esesnel mikor reflexbol a csuklodra esel, ne torjon sz@rra (marmint a csuklod, a kesztyut ki nem sz@rja le :D)

    a kezdesnel jol johet esetleg terd/konyokvedo, bar en baromira nem szeretem. hasznos viszont valami fenekparna, az elejen sokat fogsz seggre esni es a hoban uldogelni ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák