Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xuldar

    őstag

    válasz Egon #240 üzenetére

    Simán leszednek 1-1 csapat sárkányt, ha elég sokan vannak, elég nagy az attackod, és van nálad olyan artifact, ami gyengíti az ellenséges sárkányokat. Van vagy 4-5 féle ilyen cucc. A nyakláncot ki sem tudod hagyni, mert főküldetés jutalma. Ha van zöld sárkány, arra tolsz egy lassítást, a vörösöket és/vagy a feketéket meg leszeded szépen. Ha véletlenül leütnének valakit, akkor meg ott a paladin. Előkaparok valahonnan egy mentést az utolsók közül, ha még megvan. Azon látszik minden adat, meg hogy milyen cuccokat aggattam a hősre. Az íjászaim az 1. körben kivégezték a nagy gyíkszörnyet (boss), ami a mocsári átjárót állja el. Szóhoz se jutott.
    Szerintem ez az Ice&Fire a legjobb rész, annyi fejlődést beletettek, és a rúnaskillek is nagyon jól sikerültek. Nyilván a sokadik rókabőr lehúzása után már ennek nincs akkora varázsa.
    A Dark Side-ban ezeket fantáziátlannak éreztem, bár kétségkívül durva, hogy harcossal kb. az összes rage skillt el tudod tolni az 1. körben, még mielőtt egyáltalán megmoccanna az ellen.

    Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Új hozzászólás Aktív témák