Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KamuMazsola

    őstag

    válasz wooper91 #200 üzenetére

    No1 G6: Megérkezett, cseh postával tréfa nélkül a gearbest-től. 30$-t fizettem érte. Anyagminőség jó, nem nagy, nem kényelmetlen. Az üzeneteket nem tudom, hogy megbízhatóan kezeli-e, nekem csak a telefonkönyvet és az sms-eket sikerült szinkronizálni, el tudtam olvasni az üzenetet. A viber üzeneteket, nem tudom, hogy én bénáztam el, vagy nem viszi át. Azt tapasztaltam, hogy bekapcsolt bluetoth-szal gyorsan merül az óra és a hatótáv is kb 3-4 méter. Egy töltéssel bluetoth nélkül, illetve napi egy-két szinkronozálással 2-3 nap üzemidő. Ha kimerül az akku a beállításokat akkor is eltárolja, nem kell előről beállítani mindent. Van rajta néma - rezgő - ébresztés. Az óra számlapja jól látható még extrém betekintési szögből is. Pulzusmérő működik, de nem tudom mennyire hiteles a mérés, nekem eddig 67 és 85 közötti értékeket mért. Lépésszámláló működik, de szerintem +10%-ot mutat, lehet be kellene kalibrálni, de még nem mélyedtem bele. A pulzus és lépés adatokat tárolja, ha bluetoth-szal kapcsolódsz a telefonhoz, a fundowear appba át lehet szinkronizálni. Az alvásmonitor működik, de arról sincs infóm, hogy "hiteles"-e. Az árát úgy gondolom talán megérte, főleg ha ahhoz viszonyítok, hogy a vaterán mit árulnak ennyiért.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv.: KamuMazsola

Új hozzászólás Aktív témák