Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    Sziasztok!
    Régebben én is sokat tanakodtam, hogy amit webáruházakban árulnak parfümöket eredetiek lehetnek-e. Persze mindegyik azt állítja magáról, hogy kizárólag 100% eredetit árul. Persze legegyszerűbb boltban megvenni, csakhogy itt a környéken csak dm van, kb kaphatóak a "nagyobb"márkák régebbi kiadásai, úgymint Diesel Plus Plus, persze ez is csak ritkán, de egy Fuel for Life-ot vagy Only the Brave-et már esélytelen beszerezni a dm-ben is, mivel 7-8000-ig vannak az árak.

    Jhonny06 "hatására" kicsit utánaolvastam, és hát találtam a parfumszalonról és a parfumcenterről is olyan véleményeket, hogy bizony írta a vásárló, hogy nem eredetit kapott. Persze ez lehet lejárat is a konkurenciától.
    A lényeg, hogy kétszer rendeltem parfümöt webáruházból. A parfumszalon.hu-ról rendeltem Diesel Fuel for Life-ot. Egy biztos: számlát innen nem kaptam. Lehet, hogy eredeti amúgy, mert olyat, ami tutira eredeti nem volt lehetőségem szagolni, de számla nem volt.

    A másik történet már izgalmasabb. A parfümcenterről rendeltem Diesel Plus Plus-t. Számla az itt már volt. Viszont ma délután szintén Jhonny06 miatt ugye, hogy ezt felvetette, elmentem a dm-be, és szerencsére volt Diesel Plus Plus parfüm. Rögtön meg is vettem, mondom otthon összevetem a parfümcenteres verzióval.
    Hát, hogy a két ugyanolyan parfümben más van, az 100%.
    Hasonló az illatuk, és picit más a szag is, de az egyik tutira nem eredeti. Hátha döntenem kéne, akkor szerintem nyilván a dm-es az eredeti, és a parfümcenteres pedig jó minőségű hamisítvány. Vagy lehetséges, hogy két azonos de más időszakban gyártott parfümnek érezhetően eltérjen a szaga? Hasonló, de mégis más.

    Leírom még a szagon kívüli különbségeket:

    www.parfumcenter.hu-s verzió:
    -halványabb feliratok
    -a csillogó tehén is halványabb sokkal
    -nincs szavatosság feltüntetve
    -maga a parfüm alján (nem a külső papírdobozon)a tűzveszélyes jel és mellette a 402-es felirat teljesen olvashatatlan (amíg nem vettem meg a dm-es verziót nem is tudtam kihámozni hogy mi lehet rajta elmosódva)
    -nagyon lötyög a teteje (ha valaki megakarja nálam szagolni ugye a kupakot fogja meg, ezért rögtön figyelmeztetem, hozzá ne nyúlj, mert leesik, magát a parfüm üveget fogd meg

    dm-es verzió nyilván az ellenkezője:
    -erősebb feliratok és csillogóbb tehén
    -szavatosság: 2012. dec.31.
    -az említett jel és a 402-es felirat teljesen olvasható, élesen van írva, semmi összemosódás
    -a teteje nagyon szoros, ez biztosan nem fog leesni, ha valaki a kupaknál emeli meg.

    A vonalkód amúgy egyezik.Ja és megnéztem, hogy a parfümcenteres verzión mitől lötyög a kupak, a műanyag kupak nagyobb, vagy a fém lett kisebbre szabva, mint kellett vona. Utóbbi, szóval a fém szűkebb.
    Bocsi, hogy hosszú lett, csak gondoltam leírom. Összességében szerintem a parfümcenteres egy jó minőségű hamisítvány szerintem.

    http://www.diesel.com

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz Laca19 (a) #593 üzenetére

    Ja még egy különbség, és bocs ezért a kis off témáért, de kíváncsi lennék más véleményére is, hogy a webáruházos most hamisítvány lehet-e:

    a parfümcenteres verziónál ha fújom az illatot, akkor a kupakot úgy lehet nyomni, mintha rozsdás valamit nyomnék erőlködve, éppen csak nem nyikorog, szóval nem lehet ezt leírni, ezt érezni kell.
    Ezzel szemben a dm-es verziót ha fújom, sokkal lágyabban lehet nyomni, olyan, mintha a parfümcenteres verzió meglenne olajozva. Tudom, furcsán hangzik, de nem lehet másképp leírni.

    http://www.diesel.com

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz Silent77 #596 üzenetére

    Hát látod ez jó kérdés, nagyon sok apró különbség van, de mindegyik kisebb hiba a webáruházos verzión van. :F
    + felfedeztem még egy különbséget, természetesen ebben is a dm-es a jobb. A parfümcenterest ha fújom, akkor egy pontba fújódik ki, tehát előfordult, hogy fújtam a nyakamra, és folyott le a pólóra/pulcsira a lötty. Ezzel szemben most fújtam a dm-eset és sokkal jobb, mert sokkal nagyobb felületre terül szét, nem folyik össze-vissza. kb a parfümcenteres fújódik 1cm-es átmérőjű körbe, a dm-es 4 cm-es átmérőjűbe ugyanolyan távolságnál.

    http://www.diesel.com

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    Na vizsgálgattuk-nézegettük ezeket a parfümöket pár ismerőssel itt délután. Egybehangzóan megállapítottuk, hogy a parfümcenteres verzió biztosan hamisítvány, jó minőségű, de hamis. :((( Mint írtam, nincs nagy különbség illatban, hiszen miután megvettem anno a parfümcenteres verziót, én szagoltam ezt a fehér Dieselt a várpalotai és a székesfehérvári dm-ben is, de különbséget így nem lehet tenni, csak ha egymás mellett szagolja az ember, szóval vinnem kellett volna a "webes verziót". De így azért egyértelműen érezni. Amin meglepődtem és érdekes dolog, hogy azt hittem anyum nem tud majd közte különbséget tenni, hiszen 56 éves és 20 éves kora óta dohányzik, nyilván két hasonló illat között azt hittem nem tud különbséget tenni, majd azt mondja, hogy ez teljesen ugyanaz. Ráfújtam a két csuklójára a két különbözőt, azt mondja: hasonló, de mégis eléggé más. :Y Hát ezen saját magam is elcsodálkoztam.(Ez már jelent valamit)
    Jhonny06: FM-es parfümöm 1 nekem is van: GA - Acqua di Gio De hát ezekről egyértelmű, hogy csak utánzat. Ezt sem szagoltam eredetiben, kíváncsi lennék mennyi köze van az eredetihez.
    Amúgy nem hiszem, hogy ezeknek lenne lelkiismeretük, hogy "hú, aki 10 000 Ft alatt rendel parfümöt, azt átbasszuk, de aki felette, annak már eredetit küldünk", hiszen azon akkor még több a hasznuk. Hamisítani meg mindent hamisítanak.
    A gáz az, hogy nem is az ár miatt rendeltem én webről, hanem, mint már korábban írtam lehetetlen ezeket beszerezni a környékről, Rossman és dm van és nagyon kicsi a választék, pont az nincs ami érdekelne, ezzel a fehér Diesel-lel is csak szerencsém volt. Hetente járok a dm-be, és kb 2 év alatt most láttam másodszor az üzletben, de most is csak 2 volt.
    A Douglas-nél van Online vásárlás, de ott iszonyatosan kevés a választék, szóval nem tudom ha akarnék egy komolyabb/drágább parfümöt honnan lehetne beszerezni.

    Arra lennék kíváncsi, hogy a Diesel Fuel For Life-om, ami 13300Ft volt számla nélkül a parfumszalon.hu-ról eredeti lehet-e. Amúgy semmilyen hasonló jellegű hibát nem tapasztaltam nála, eredetinek tűnik, stabilan összeszerelve, minden hiba nélkül.

    http://www.diesel.com

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz Jhonny06 #604 üzenetére

    Nem vagyok rosszindulatú, kívánom neked hogy eredeti legyen. Az enyém biztosan hamis. Feltételezhetően nem minden termékük hamis. De saját tapasztalat alapján nekem nincs kedvem többé tőlük rendelni. Azon izguljak, hogy most mit kapok? Amúgy meg összehasonlítás nélkül nem nagyon lehet megállapítani az eredetiséget, hiszen ezek úgy vannak csinálva, hogy azért jó minőségben vannak hamisítva. Amúgy meg minden rosszindulat nélkül sosem lehetsz biztos benne szerintem, hogy csak egy jó minőségű hamisítvánnyal van-e dolgod, mégha össze is hasonlítod. Például jobban eltalálták az illat mását, a dobozra-külsőségekre meg jobban ügyeltek.
    Ezt sem említettem még, hogy amikor régebben ezt a Dieselt megrendeltem és kibontottam és fújtam, akkor az első 8-10 fújáskor rozsdás-barna lé folyt ki belőle.(gondolom a belső rugó rozsdája vagy nem tudom mi lehetett) Gondoltam lehet kissé állott, de utána tiszta átlátszó lett a lé, kitisztult, nem tulajdonítottam neki jelentőséget. Persze utólag már könnyű okosnak lenni, sok volt az árulkodó apró jel. Természetesen a ma vásárolt dm-es verzióból elsőre is teljesen tiszta átlátszó folyadék jött.

    Amúgy nem ide tartozik, de ha már nagyon belementünk ebbe az eredeti-hamis témába, régóta van és jelen pillanatban is megtalálható a neten olyan sportáruház, ahol gyakorlatilag nem túlzok de az összes ruhájuk hamisítvány, jól vannak hamisítva, csak bizonyos márkánál aki figyelmes az észreveszi. És nem, nem 1-2 termékről van szó, hanem gyakorlatilag volt olyan márka, hogy eredetit nem találtam belőle és adták el méregdrágán a nadrágokat és felsőket. Ez már pofátlanság. Gondoltam is, hogy írok a fogyasztóvédelemnek egy levelet, csak valahogy aztán elmaradt.

    http://www.diesel.com

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz Laca19 (a) #605 üzenetére

    Közben felvettem ám a parfumcenterrel a kapcsolatot. Kétszer beszéltem velük 10 percet telefonon, illetve írtam nekik e-mailt csatolt képekkel. Persze megígérték, hogy biztosan visszajeleznek telefonon, elkérték a mobilszámomat, de azóta sem jeleztek. Múlt hétre ígérték a biztos visszajelzést, ma csütörtök van. Ennyit a garanciájukról. Természetesen az e-mailre sem kaptam semmilyen választ.
    Sunyi egy banda ez. Amúgy az is furcsa, hogy a parfumplaza és a parfumcenter ugyanaz a webáruház más névvel és ráadásul más árakkal. Ez is eléggé furcsa nekem.
    Tudom, hogy nem teljesen idevaló ez a téma, de úgy gondolom, hogy jó, ha más is tudja, hogy honnan is rendel. Elmondok pár szót a telefonos beszélgetésből. A hölgy meggyanúsított azzal, hogy biztosan azért lötyög a teteje, mert annyiszor fel-le tettem az üvegről. Hát persze, biztosan annyira unatkoztam itthon, hogy unalmamban azzal szórakoztam, hogy táguljon ki, majd utána felhívom őket, hogy hamisat küldtek. :F . Az üveg alján azért van elmaszatolódva az a tűzveszélyes jel és a 402-es felirat, mert elmaszatoltam. Biztosan egy másik unalmas napomban pedig azt maszatoltam el, nem volt jobb dolgom. :F . Mondom a telefonban a hölgynek, és a tehenet pedig kiradíroztam a papírdobozról, ugye? Mert alig látszik ugye a webáruházos verzión. Az illat pedig ez idő alatt megváltozott a parfümnek, és ezért más az illata a DM-eshez képest - ezt mondta. Ilyen gáz szöveget.

    Amúgy be is próbálkozott: "Nem hiszem hogy az a számla Önnek megvan azóta." Mondom: dehogynem, itt van, minden számlát elteszek. Erre: "Akkor mondja róla az adatokat". Én erre mondtam neki, kissé meglepődött. Rákérdeztem, hogy amúgy Önök milyen állásponton vannak, azon, hogy nem foglalkoznak az üggyel, amire rögtön mondta, hogy nem erről van szó, ők foglalkoznak vele, mondom akkor pedig mondja meg, hogy itt van előttem egy eredeti és egy hamis verzió, akkor Önök azt állítják, hogy a Dm-es a hamis és az Önöké az eredeti? Erre hatalmas csend lett. Tehát fel sem vetette, hogy miért ne lehetne a Dm-es a hamis.
    Ezek után én azt javasolnám mindenkinek, hogy ha pár ezressel is de vegyen DM-ben, Rossmanban és Douglasban parfümöt pár ezressel drágábban, vagy vegyen 100ml webáruházos árán bolti 50ml-eset, de biztosan eredetit, mert ezek a webáruházos parfüm termékek eléggé megbízhatatlanok.

    http://www.diesel.com

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz Jhonny06 #610 üzenetére

    Igen, az iparfumeria-t én is néztem, hogy drágább kategóriájú termékeknél feltűnően drágábbak a többi áruházakhoz képest. Akár 4-5000 Ft-al is drágább és ráadásul 15000 Ft alatt még 800 Ft szállítási költség is van. Viszont lehet, hogy az áru eredete sokkal megbízhatóbb. Pl. Paco Robanne 1 million parfüm 100ml verzió 14 000-15 000Ft körül vannak a webboltokban, és az iparfumeriában 18 000Ft.
    Ja, a parfumszalonról így visszaolvasva annyit helyesbítenék, hogy nem olvastam róluk olyat, hogy hamisat árulnának, ők csak számlát nem adnak néha-néha. A Diesel Fuel for Life-om ahogy írtam teljesen stabil összeszerelésű, hibamentes és az azonosító egyezik a dobozon és az üvegen, szóval úgytűnik a parfumszalonos eredeti.
    A parfumcenterre egy-két mondatban visszatérek. Tegnap újból felhívtam őket, de persze nem lehet velülk értelmesen beszélni.Igazából a meglepő, hogy abszolút ezt az egészet nem is tagadják, nem hangzott el a szájukból egy olyan kijelentés sem, hogy a "mi termékeink között nem lehet hamisítvány" vagy "miért nem a dm-esről feltételezi, hogy kétes eredetű"Amúgy meg a sokat emlegetett termékről feltöltöttem egy videót.

    http://www.diesel.com

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz Jhonny06 #615 üzenetére

    Megnyugtattál, hogy nem csak nekem van ilyen mások által mondott "hülye" felfogásom: én is kb így gondolkodom, hogy szerintem egy 12 ezres hamis parfüm szerintem drágább, mintha 20 ezerbe kerülne, de eredeti verziója lenne.
    A 212 Sexy Man-ről olvastam, hogy az illető már régebb óta használta, már párat rendelt webáruházból (sajna nem írta melyikről), tetszett neki, jó meg minden. Akkor lepődött meg, amikor megszagolta a Douglasben, és köze nem volt az illatnak az általa használt webáruházos verzióhoz. Úgytűnik, hogy itt kib@szott nagy átverések vannak, mindent ellehet adni ellenőrzések, büntetések nélkül. Ha jól tudom, akkor a L'oréal gyártja és forgalmazza pl. az Armani, Diesel és Ralph Lauren parfümöket is (és még párat). Nem várom el, hogy sokat tegyen a hamisítások ellen, hiszen MO kis ország, de azért azt a pár internetes webáruházat nem hiszem, hogy sok pénzbe kerülne néha-néha ellenőrizni. Ez a L"Oréal érdeke is lenne szerintem, de persze lehet abszolút nem az ő feladatuk ez.

    (#617) DjKoxi
    Ha minden igaz, akkor a Diesel Green-t nem gyártják. Hogy mióta azt nem tudom. Érdekes, hogy ennek ellenére kivétel nélkül minden webshop árulja.

    [ Szerkesztve ]

    http://www.diesel.com

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz Jhonny06 #619 üzenetére

    Köszi. Sajnos sokra nem mennék vele. A régebbi Diesel parfümöket, például a Diesel Plus Plus-t még nem a L'Oréal gyártotta, hanem a Marbert Cosmetics Düsseldorf, Germany. Igaz van egy Diesel Fuel For Life-om, ami L'Oréal termék, de parfumszalon-ról rendeltem, és mint korábban említettem, ezért arról viszont számla nincs, tehát semmi papírral nem tudnám igazolni, hogy onnan lett véve, még akkor sem, ha kiderülne, hogy hamis (szerintem eredeti amúgy)

    Így utólag, ha webáruházról beszélünk, talán így 3-at vállalnák még be, amelyik komolyabbnak tűnik. A korábban említett iparfumeria talán megbízható: Németországban, Ausztriában is jelen vannak és kicsit magasabb árakkal dologznak, ezért talán megbízhatónak mondanám. A parfumszalon mellett talán az szól, hogy ugyanez a Kft üzemeltette a factorystore-t, ahol 200 000Ft feletti összegű Armani, Versace öltönyök is voltak, vagy pl. 40 000Ft-os ingek. Tehát komoly cégnek tűnik. Én innen rendeltem egy kék Diesel és egy sötétkék Armani felsőt, amik eredetinek tűnnek és persze a Fuel For Life parfümöm is szerintem eredeti tőlük. Illetve van a www.illatarzenal.hu, ami vaterán is jelen van 559 pozitív értékeléssel és nulla negatívval, valaki csak jelezte/észrevette volna már ha hamis cuccokat árulnának, szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    http://www.diesel.com

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz zs.tom #629 üzenetére

    Hát ha az miatt akarod a Rossmanban venni, mert előtte meg is akarod szagolni, akkor nem tudok válaszolni. Viszont ha mindenképpen ilyet akarsz, és csak az miatt akarod boltban (Rossmanban) venni, mert például megilyedtél az én esetemből kiindulva, és kerülöd a webboltokat, akkor ezzel pont szerencséd van, mert ezt meg tudod rendelni a Douglasből is.
    Vagy ahogy az előző hozzászólásomban leírtam a tied előtt, a három webáruház amit említettem azok szerintem / talán a megbízhatóak közé tartoznak, mindegyik mellett szól valami, amit le is írtam.

    [ Szerkesztve ]

    http://www.diesel.com

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    Mostani vásárlás, nagyon jó, szerintem sokáig a kedvenc illatom lesz:

    Tattoo

    http://www.diesel.com

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz SpongyaBob #901 üzenetére

    Én eddig csak egyszer rendeltem tőlük, de akkor valószínűleg hamisat kaptam.
    A neten jelen vannak legalább 5-6 különböző webáruház névvel, közben ugyanaz a cég. Ezekben még az ár is különbözik. Érdekes. Ja, megsem lehet szerintem már számolni, hogy az üzemeltető neve "...Kft" hányszor változott már meg, most megnéztem, már megint más a Kft neve. Vajon mi okból?

    Én ezt kaptam tőlük:

    Diesel Plus Plus

    http://www.diesel.com

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz adamkaa777 #17732 üzenetére

    Én nemrég Alzából rendeltem kettő Puma parfümöt (Push the heat, Shake the night). Notinot jobban kedvelem, viszont elég durva árkülönbség volt: 6200Ft vs. 2400 Ft. Semmi jele annak, hogy hamis lenne. Csak ilyen "mellékes" parfümöknek vettem, ha lemegyek a boltba vagy ilyesmi. Árához képest egész jó. A dobozon gyári fólia volt, sorozatszám egyezik, az üveg szépen van formázva ha átvilágítom (hamisokon sokszor ferdén/gagyin van összeöntve). Szóval úgy tűnik eredeti.
    Viszont pár hónapja a DM-ben vettem Diesel Plus Plust. Hogy ezzel valami nem stimmel, az biztos. Az illat is egyértelműen másabb, mint régebben, de nagyon gyenge ráadásul. Mintha az ötszörösére lenne hígítva. Egyértelműen valami nem okés vele. Évekkel ezelőtt (talán 4-5 éve is van) írta valaki, hogy "a Marbert Cosmetics már nem gyártja a Dieselnek a Plus Plust, érdekes, hogy a DM-nek mennyi lehet raktáron". Nem tudom mi a helyzet, de valóban, ha megnézem, akkor a Müller, Douglas, Notino üzletek valóban nem árusítják évek óta. Nem értem, ha gyártják, akkor miért hagynának ki ekkora bevételt, mert ugye népszerű parfüm az olcsó kategóriában. Egyébként az Alza is árulja, csak hogy bonyolultabb legyen a dolog :)
    Tényleg jó lenne tudni megszűnt -e a gyártása, így pl. azokat a webshopokat, amik árulják, eleve gyanúsan lehetne kezelni.

    [ Szerkesztve ]

    http://www.diesel.com

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz adamkaa777 #17739 üzenetére

    Én a Notinot választanám. Most ha esetleg a 2400 Ft-os Pumám teszem fel mégis hamis...kit érdekel. Viszont 9000 Ft-ért hamisat venni, az a "legdrágább".

    http://www.diesel.com

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    Sziasztok!

    [Előzmény]
    [És valóban így van, ahogyan feltételeztem]
    Még most is árulják amúgy a 10 éve nem gyártott parfümöt, árukeresőn jelenleg 9 ajánlat.

    De amúgy a Diesel Zero Plus is Marbert termék volt anno, és jelenleg az árukereső 14 találatot ír ki rá, érdekes :) Jelenleg jó pár webshop [szerepel benne], amik itt ebben a fórumban is szóba kerültek már: parfumcenter.hu, parfum.hu stb...
    Durva, hogy így megmerik csinálni... :(

    [ Szerkesztve ]

    http://www.diesel.com

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz pohár #20532 üzenetére

    11 éve? remélem ezt csak viccnek szántad...főleg az egyik legnépszerűbb parfüm esetében? Miért vették le a bolt polcairól, ha tudják igazolni az eredetiséget?
    Persze, ha ezen helyekről vásároltál megértelek, hogy nem akarod elfogadni, de sajnos ez van :(

    [ Szerkesztve ]

    http://www.diesel.com

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz Misogi #20534 üzenetére

    Hmmm? Nem vettem Zero Plust, amit linkeltem képet csak azért linkeltem, hogy egy 11 éve nem gyártott parfümöt érdekes módon több webáruház is árul. A Diesel Plus Plus pedig ha tetszik ha nem, egy népszerű illat volt.
    Én Diesel Plus Plust vettem, még régebben a DM-ben, amiről írtam is anno, hogy nagyon gyenge minőség, köze nincs a régi verzióhoz. Most belinkeltem, hogy valóban igazam van, mivel a boltok polcairól is visszavették, erre Te továbbra is állítod, hogy eredetiek....furcsa. A kérdés adott továbbra is, akkor miért vette le a DM a polcairól?
    További kérdés: miért nem árulja ezeket a Notino, Müller, Marionnaud és Douglas áruházak?
    Ugye ezt Te sem hiszed el, hogy szinte az össze parfümwebáruháznak több ezres raktárkészlete van( vagy ahonnan vásárolja nagyker), de a legnagyobbaknak, amiket felsoroltam, azoknak pedig nincs.... gondolom Te is érintett vagy, nehéz elfogadni, hogy bizony ezeknek a netes webáruházaknak a többsége sajnos hamis terméket árul.

    http://www.diesel.com

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz pohár #20537 üzenetére

    Pár száz darab nem fogyott el 11 éve?
    Amit írsz az mese,
    ...a kérdés továbbra is az, hogy a DM miért vette le a polcairól, ha tudja igazolni az eredetiséget?
    (szerintem tudod a válaszokat, csak nem akarod elfogadni)

    [ Szerkesztve ]

    http://www.diesel.com

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz Málni #20541 üzenetére

    "Diesel Plus plust most is lehet még kapni a webáruházakban." - pont ez a baj :)
    "...akkor sem volt egy erős parfüm, sőt inkább bőrközelinek mondanám" - ez meg a másik. Az eredeti nagyon nem bőrközeli.

    http://www.diesel.com

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz Misogi #20543 üzenetére

    Én úgy látom, hogy Te nem tudsz reagálni/válaszolni a kérdéseimre. Elhiszem, hogy rosszul érint, hiszen az embert ezek az áruházak átverik.
    Én nem harcolok Veled sem, és mással sem...feltettem 1-2 kérdést, amire nyilvánvalóan semmit nem tudsz Te sem válaszolni. Egy kitalált mesével csapod be saját magadat, mert el akarod hinni. Nekem mindegy mire költöd el a pénzedet, hidd el, nem engem károsítasz meg, hanem saját magadat.

    http://www.diesel.com

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz Jhonny06 #20545 üzenetére

    "Ha visszaolvasol a topicban, amúgy pont a Dieselről is rengeteg komment van, hogy már messze nem ugyanolyan, mint a régi."
    Pont ez a baj, mivel, hogy nem kellene létezniük (talán nem eredetiek ezek a webáruházas cuccok?)

    2006 környékén tárgyaltak a LOreal és a Procter & Gamble cégekkel, végül a Diesel kozmetikai termékek feletti jogot a LOreal nyerte el. Egyszerű a feladat, ha felmegyek a Loreal Paris hivatalos oldalára, akkor az emlegetett termék nincs ott a Loreal termékek között.

    http://www.diesel.com

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz Misogi #20552 üzenetére

    Kérdésre kérdéssel felelsz?
    Szóval még egyszer: miért vette le a DM a polcokról az említett parfümöt?

    http://www.diesel.com

Új hozzászólás Aktív témák