Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    válasz jjohn #79050 üzenetére

    Köszönöm. Emlékeztem hogy valaki írta a pecát Gönyűnél, de lusta voltam visszakeresgélni ki volt.... :D Persze a többieknek is köszönöm ám! :K :R
    Ibituba: Köszi neked is külön, de ha minden jól megy, mire nyittok, én már lógatni szeretnék. Tudom hol a boltotok, jártam ott. Ismeretlenül meg senkire nem írok rá. :) Amúgy talán van annyi rutinom már, hogy tudjak pecázni (először) a Dunán, de egyszerűbb ha megkérdezek olyanokat, akik már űzik a Dunai pecát. Akkor esélyesebb hogy semmi nem marad itthon. :K
    A Google térképet nézegetve vagy Gönyű, amit kinéztem, esetleg Nagybajcs környéke lesz a pecahely. Ezeket könnyen megközelíthetem. Tényleg köszi jjohn, mondtál hasznos dolgokat. Pl a vakondtúrás, eszembe jutott hogy láttam Sziszi valamelyik filmjében, de most ugrott be hogy mondtad. Végszereléket hagyom a bevált Rábai végszerelékem, (Maszek, rövid gubancgátló cső, alatta 15-20cm erőgumi). A Rábai feedereken meg amúgy is 0,25-ös monofil a főzsinór.
    Csoki-Narancs wafters nekem nagyon megy vadvízen is, holnap is viszem.
    Kosarat meg pakolok mindent, 60-200gr-ig. Asszem' nagyobb nincs..... :U
    HA Gönyünél van konkrét helyre tipped, írd meg légyszi, priviben is jöhet. Igazából életemben nem jártam ott, úgy gondoltam majd keresgélek reggel helyet. Ide még jó a megyei (Győr-M-S) folyóvízi jegyem, ugye..?

Új hozzászólás Aktív témák