Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Hasaggymeg #99292 üzenetére

    Most majdnem valami csúnya szót mondtam. ;]

    De röviden: nem. Csak attól hogy nincsenek annyira jó útjaink azért én szeretek ott tekerni. Legtöbbször úgyis itt a Velencei-tó körül megyek. Külföldön viszont sok helyen van remek aszfalt. ;]

    A CX lehetőség csak felmerült ha már tárcsás gép lenne akkor miért ne mehetnék kicsit abba az irányba is. Vagy mondok egy példát: elmennék a feleségemmel tekerni és neki cross terkkingje van. Mondjuk felmennénk az Ingókövekhez Pákozdon. Oda nem vezet aszfaltozott út, enyhe terep van. Na azért frankó lenne ha oda fel tudnék vele menni.
    Tehát kb ilyesmi miatt gondoltam. Direkt CX gépet nem akarok venni hogy mondjuk az össz tekeréseim 5-10%-ában mennék földútra, murvára. Ha nagyin ebbe az irányga gondolkodnék lehet vennék egy MTB-ot. De sajnos két bringa nem fér bele meg asszony akkor már elhajtana. :DDD

    Tuomas: ezeknek a Bahrein Merida replikáknak baromi szép a festésük. :K Jó kis bringa ez, ahogy a fórumtárs írja ha jobb fékhatás kell max dobsz rá SwissStop betéteket. De ha nem mész nagy hegyre akkor ezzel is bőven elleszel.

    [ Szerkesztve ]

    Més que un club!

Új hozzászólás Aktív témák