Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stracker06

    aktív tag

    válasz fi:zi'k #8319 üzenetére

    Azért ez szerintem nem ugyanaz. Véleményen szerint vannak olyan helyek, ahol nincs létjogosultsága a sisaknak. (Nem azt mondom, hogy nem hasznos, ha rajtad van, hanem azt, hogy nem feltétlenül szükséges, mert rohadtul nincs veszélyhelyzet.) Attól, hogy (a kommentek alapján) a többségetek városban, vagy városhoz közel lakik, bizony vannak olyanok akik kis faluban élnek és szeretnek bicajozni. Szvsz. kicsi valószínűsége annak, hogy az ilyen Isten háta mögötti helyeken a napi 3 autó közül ami elmegy az utcán/a település környéki utakon, valamelyik el fog ütni.
    Ezenkívül vannak olyanok akik nem azért kerékpároznak, hogy pulzust mérjenek, átlagokat nézegessenek, stb., hanem azért, hogy kikapcsolódjanak, élvezzék a bicajozás nyújtotta érzést, nézelődjenek, néha kicsit meghúzzák a tempót, de aztán újra visszább vegyenek, egyszóval az élmény miatt tekerjenek. Az ilyen emberek mennek kb. max. 22-23-as átlagokat, valószínűleg nem a városi forgalom közepén, nem meredek sziklás hegyi utakon, úgy pedig eléggé nehéz halálosan nekiütközni egy fának, stb.

    Ne értsetek félre, szerintem is hasznos a sisak, mert megvéd és biztonságosabbá teszi a bringázást. Azonban vannak olyan helyzetek, amikor az adott személy nem feltétlenül érzi szükségét annak, hogy felvegye és ezért nem kell rögtön "átharapni a torkát" (szerintem).

    [ Szerkesztve ]

    SFm™

Új hozzászólás Aktív témák