Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dokee78

    félisten

    válasz Solad #63339 üzenetére

    Akkor bepróbálom a Stravat!

    Elbizonytalanodtam,ahogy olvastam a Btwinről:
    "Mivel hátul menetes racsni van így az áttét elég gyenge, legalább akkor már előre tehettek volna 48as lánctányért a 42es helyett.Így sajnos hosszú utakra egyáltalán nem alkalmas mert a kényelmes menetsebessége legmagasabb fokozatban is 25-28km/h,és sokszor éreztem hogy jóval többet tudnék kitekerni,de már nem volt hova váltani....
    A szimpla falú felnik harmatgyengék,egy erősebb padka és lehet küllő húzóval bajlódni"

    Tudom ennyiért ne várjak sokat egy MTB-től!

    Így megkérdezem ezek közül melyiket?
    Helyben holnap ezeket tudom megvenni:

    Btwin Rockrider 340
    CTM Axon 2015
    Hauser Wildcat
    Hauser Winner

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz Solad #63339 üzenetére

    4 hónapja vettem meg életem első androidos hülyetelefonját, előtte is volt egy nexus táblám, de nem ugyan az, aztán 2 hete kb hogy kipróbáltam ezt a stravat, előtte úgy éreztem magam mint aki le van maradva 10 évvel amikor még úgy meséltük el kanyarról kanyarra melyik versenyen hogy kell menni, meg ki hogy tud menni melyik csapatban, pedig nem rég még programozónak is tanultam, de teljesen rá lehet függni erre a hülyeségre, azóta az egyik ügyfél fiával, aki versenyzik, megnyomtuk a környékbeli szegmenseket, van amelyiken ott vagyunk elől egymás után az első, második helyen, hatalmas. Azóta azzal hülyéskedem az ismerősöknek, hogyha úgy mész el edzeni hogy nem fut a strava, akkor olyan mintha nem is edzettél volna, még magad sem hiszed el hogy voltál edzésen. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák