Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz MPowerPH #55215 üzenetére

    Úgy emlékszem, hogy egyszer már én is belefutottam egy hasonlóba, de az nem RS pumpa volt, hanem merida. Azt azért nézd meg, hogy rendesen rá legyen csavarva a pumpa feje a szelepre, néha az a baj, hogy nincs teljesen betekerve. A Rosck Shox gyári pumpák elég jók, nekem még mindenhez jó volt eddig.

    (#55220) Hasaggymeg: Valami biztos nem kóser vele, de alapvetően szerintem nem akart rosszat és nem hülye ember. A Toroczkai Lászlóra is sokan köpködnek, mert túl szélsőségesnek tartják, holott ő tett a legtöbbet a Magyarországot érintő migráns válság kezelése ügyében. Már jóval az előtt figyelmeztetett mindenkit, hogy egyáltalán elkezdtek ezzel a súlyos problémával foglalkozni. Aztán csak kiderül, hogy igaza van mindenben. Ha tehetnék Őt is eltüntetnék az útból, de azért Ő diplomatikusabb és intelligensebb mint ez a Tomcat. Nyilván oka van annak, hogy most bent van a sitten a Tomcat, de akkor is nagyon gyanús ez az egész. És az is biztos, hogy ezt a szélsőséges liberális csürhét, akik Európát nyomorba akarják dönteni, csak szélsőséges, kőkemény válasszal lehet eltakarítani az útból. A migránsok se fognak szép szóra hazamenni, előbb utóbb fegyverekkel lesznek kitakarítva innen. Amint átveszik szép sorban a kormány hatalmat mindenhol Európában a jobboldali kormányok. A liberális vezetések mindenhol megbuknak, mert alkalmatlanok arra, hogy megvédjék az Európai polgárokat. Ezt a polgárok is látják, ezért lesznek leszavazva.
    A Tomcat-nek is ebből a liberális csürhéből lett elege szerintem. És a romákat sem lehet szép szóval rendre inteni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák