Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Bicskás #53958 üzenetére

    Senki nem beszeli be maganak hogy hero. :) Nagyon jol tudom hogy hol a helyem az eronleti ranglistan. A hozzaszolasodbol latszik hogy fogalmad nincs ezeknek a bringaknak az ertelmerol. Ugy kritizalsz hogy idaig csak kepen lattal ilyet. Motorhoz hasonlitani megintcsak baromsag. Az elvakult az ikabb te vagy, en nyitott vagyok a technikai ujdonsagok fele, ami nem azt jelenti hogy leneznek barki mast. Vagy a hagyomanyos bringakat. Szakmambol adodoan is erdekel mindenfele kerekparos fejlesztes. Neked meg csak a szemelyeskedesre futja ertelmes erveles helyett. Nekem volt cross motorom, teljesen mas. Raadasul probalj mar meg a cross motorral felmenni a termeszetvedelmi teruletekre, lehet agyon is utnek. A te gondolatmeneted alapjan akkor a Nemetorszagi, Ausztriai, Svajci kerekpar vasarlok kozel fel mind idiota mert ebike-ot mer venni? :U Egyszer probalnad ki, rajonnel hogy ezzel is el lehet faradni, nem a lazsalasrol szol ha terepen hasznalod, bar neked ezt hiaba magyarazom. Pont hogy hatalmas pluszt tud adni a kerekparos elmenyhez, fokent a montis elmenyhez.

    [ Szerkesztve ]

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz Bicskás #53958 üzenetére

    Már többször le volt írva a fórumon hogy miért vásárolta az amit. Azért ilyen kulturálatlan, "szemellenzős" gondolatmenettel lenyomni a billentyűket nem érdemes. Szerintem ezt nem kellene felhozni még egyszer. Amúgy milyen "cross" motor? Mert szerintem erősen kevered az enduroval, az üzemórás gépeket, amire minden szezon után ráköltöd még egy 300-400k-s bike árát, és olyan helyen nem mehetsz vele, mint egy e-bike-val, plusz jogsi, műszaki, stb. De ez másik téma, nem itt vitatnám meg, és nem is érzem úgy hogy erre megfelelő intelligenciával rendelkező partnert találtam.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák