Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vasinger!

    nagyúr

    válasz Valkűr #47198 üzenetére

    nem is tudom, h lehet így hazavágni egy féket meg kart

    Hát ez az, én sem. De biztos van ilyen. Ha valaki nem tartja karban rendszeresen, akkor lehetséges. Vagy anyagelöregedés, akármi.

    785-ösöt én sem láttam, vagyis típust nem írnak oda, pl ezt néztem ki: katt

    De amúgy mi baja a Formulának?

    Hát, ez is jó kérdés. Főleg az a baj, hogy be kell melegíteni, hogy fogjon. Tehát mikor elindulok vele, akkor kb. csak csúszik, nem fog. De pár keményebb fékezés után már előjön az ereje, de ha lehűtöm akkor megint semmi. Lehet a fékbetét problémája. Meg csilingel mint az állat, mert könnyítve van a tárcsa és fél perc alatt 8-as kerül bele, de ez ilyen, evvel nem lehet mit csinálni.

    Hasaggymeg:

    Biztos fogok adni nekik egy esélyt, most szervizben van a bicó, de mielőtt elhozom megkérem, hogy nézzenek rá az első fékre, mit látnak. Aztán lesz ami lesz.

    szjoci:

    Köszi a linket, elmentettem. Akkor ha SLX jóval olcsóbban beszerezhető, akkor azt is érdemes megvenni. :K

    zoli03:

    A betét is meg lesz nézve, és köszi a linkeket!

    --

    Egyébként az is lehet, hogy rosszul fékezek és beégetem. Szoktam lecsiszolni a betétből, akkor mintha jobb lenne, de 180-as tárcsát sík terepen nem tudom, hogy a fenébe égetnék be. Terepen/helyen még megérteném. Ezért gondolkoznék egy 203-as tárcsában ami nehezebb melegedik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák