Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz inifini #46009 üzenetére

    Köszi! :R
    Sajnálom hogy csak D.Orionnal tudtam összefutni a reggeli rajtnál de mi egyből indultunk amit lehetett. Peti, neked köszi a matricákat! ;)
    Többiek akik voltak nem lőttek egy képet? Most már kíváncsi lennék azokra akik köröztek. :K

    Na szóval étel és folyadék: inni végig izotóniás italt ittam. Minden körben Velencén megálltunk egy kútnál enni, inni és frissíteni. Direkt csak a szombati nap miatt vettem Biotech Isotonic portból 10db-ot azt minden körben a kútvízzel keverve fogyasztottam. Körönként nagyjából fél litert ittam, sajna ebben a melegben már a kör felénél langyos volt és ugye az északi part volt a húzósabb.
    Enni 3db szendvicset ettem, 4 banánt, pár műzliszeletet meg 3 energiazselét nyomtam le a vége felé.

    Ennyivel kibírtam úgy hogy nem lettem rosszul. Viszont én minden körben a pihenőnél könnyítettem magamon, úgy néz ki nem izzadtam eleget. :D
    Az utolsó 3 körben már Pákozdon is megálltunk a csapnál egy gyors frissítésre. A tempó az tényleg durva volt, olyan bringák mellett mentünk el hogy csak lestem. :)

    Més que un club!

Új hozzászólás Aktív témák