Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz superecneB #41804 üzenetére

    Én szimmetrikus gumit szoktam venni, szerintem csak laza talajon számítana hogy hátul egy hajtás irányba jobban harapó van fent, ott se sokat, mert ha már tényleg sár van, akkor már mindegy, annyira különböző mintázatút meg úgyse tennék fel.. na meg a súlybuziság miatt eleve korlátozva van az a gumi választék amit én feltennék. :D Nálunk a talaj is olyan a környéken, hogyha sár van, akkor a gumik 70% -a felgöngyölíti és vége..
    Én is cserélgetni szoktam, ahogy kopik, de ha valaki nagyon hamar lejárja a hátsót, akkor az lehet jobb módszer hogy 3 gumit vesz, és akkor hátul használ el kettőt míg elől egyet. Ennek csak az a hátránya, hogy az első addigra lehet kiszárad, szétvagdalja a kő stb, és még akkor sem fog teljesen elkopni mikor a második hátsót lejárta de egy újabb hátsóhoz meg már nem hagyod fent.
    Én a Continental Race King Supersonic tól egészen meglepődtem, hogy hogy bírja.. 3150km van benne, ebből elég sok beton lett az év végére, mert még kényszerből város járónak is be kellett fognom sokszor a bringát.. mert kölcsön kellett adnom a városjárómat, plusz még nem volt kész a swing shock os trekking. És elég sokat gyorsítgatok kiélvezve a könnyű kerekek adta lehetőséget, meg ez miatt fékezgetek is.. de mondjuk én csak 64 kilót nyomok..
    Cserélgettem őket, így néznek ki most:

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák