Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LonGleY

    veterán

    válasz anorche1 #32837 üzenetére

    Ebből nekem nem következik a jósága. A kommentelők pedig gyökerek.

    A merész bringázással pedig nincs semmi baj, ha van elég tapasztalata az illetőnek és mindig számít az index nélküli gyökerekre. Itt nem így történt.

    [ Szerkesztve ]

  • ludsimon

    veterán

    válasz anorche1 #32837 üzenetére

    Első és legfontosabb: a bringás nem tartott kellő követési távolságot.

    Második: ez akkor is cserbenhagyás, mert elhajtott függetlenül attól ki okozta a balesetet,

    undefined

  • syl5

    őstag

    válasz anorche1 #32837 üzenetére

    Szar ország, szar emberek, szar élet... Ez Magyarország, jól mutatja a mindennapi közlekedés, és a kommentelők, ami a munkahelyeken folyik, stb.
    Természetesen tisztelet a kivételnek!

    Felelős volt mindkettő, pont.

    Viszont, rohadtul nem úgy kellene az utakra kimenni, hogy az erősebb bika baszik. Ezek az autóból azt se tudják, hogy mi az a 30-40 km/h, rohadtul nem tudják, hogy az elég nagy tempó, mert az autóból nem érzik. Azt se tudják, hogy hiába széles az út (ha széles), és elmegy melletted 30 centit hagyva sávon belül +30-40-el, akkor te kb ott szarod össze magad az úton, mert megijedsz.
    Minden nap történik valami az úton, úgyhogy nekem senki ne mondja, hogy a biciklisek a szemetek. Balra kanyarodok, jobbról megelőz, és behúz elém balra kanyarodva. Kanyarodik az út balra, jobbról belecsatlakozik egy másik út, gyakorlatilag egy Y alakú kereszteződés. Én megyek egyenesen, tehát a balra kanyarodó úttal, paraszt mit csinál? Megelőz balról, majd bevág elém jobbra. Megyek felfele jó 15 % dombon, szűk egyirányú úton, ahol természetesen mindkét oldalról parkoló autók szűkítik meg jobban helyet. Már csak pár tíz méter a kereszteződésig, paraszt mit csinál? Dudálva jön a seggembe teligázzal. És benézek az autóba, egy jól szituált feltételezhetően családapa ül benne. Mit csináljak, hova a faszomba húzódjak le? Persze nem az út közepén megyek, de ha szűk az út nem lehet mit csinálni.
    Ha járdán mész az a baj, ha az úton mész az a baj, akkor hol menjen a biciklis? Nemhogy örülne a sok idióta, hogy egyel kevesebb autós, aki miatt később ér haza...
    Múltkor megyek a járdán - mert máshol nem tudok -, full kussba, ha ki tudom kerülni az embereket kikerülöm, ha nem akkor toporgok a hátuk mögött. Nem csengetek, mert nem is mehetnék ott, kivárom a sorom. Csöves megy előttem, persze az út közepén (mint minden gyalogos), kivárok, egy szót se szólok. Pár pillanat múlva észrevesz, jaj biciklis, tessék. Kussba eltekerek, utánam szól Megköszönni ki fogja? Nem szólok, faszkalapozik. Ki kérte hogy elengedjen? Ha elenged, mit kéri ki magának, akkor szopasson be, és ne engedjen el...
    Rakpart bicikliúton állandóan futnak, pedig ott van mellette a 2 méter széles járda, Margit híd budai hídfőjénél, állandóan ráállnak a barmok a zebrára, bicikliútra, pedig egyértelmű a kresz, ha nem tudsz kimenni a kereszteződésből megállás nélkül, akkor nem mész bele.
    Múltkor telizöld nekem is, szemben is, megyek egyenesen, szemből nő indexel balra húzódik, mondom szokásosan mintha nem is jönnék, út közepén megáll, aha persze, majdnem elcsapott az idióta. És mit csinál, int mintha megköszönte volna hogy elengedem...hihetetlen.

    Kb 3000 km-t letekertem Pesten, de egyre több félelem van bennem. Félek állandóan nehogy valamelyik balfasz letaroljon.

    Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

Új hozzászólás Aktív témák