Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Muton

    addikt

    válasz ludsimon #2977 üzenetére

    mert az :P

    amúgy valami olyan finom illatú kávét főznek ott valahol a betongyárnál, hogy olyan finomat még nem éreztem máshol. egyszer nagyban szaglászok, erre kiszól egy autós, hogy "friss pun©i szag, mi?" :DDD
    nem akartam elkeseríteni, hogy vele ellentétben látom az aids vagy tripper felhőt körülöttük...

    ON:
    amúgy a decathlon az full olyan mint egy állatkert! két verseny folyik szimultán, az egyik a kis köcsögök között, hogy kit tudja jobban produkálnia magát, ki hiszi jobban azt, hogy az áruház egy játszótér, a másik meg a proli szülők között, hogy ki szól később az idióta gyerekére :(((
    ha én az ott folyó műsornak csak a töredékét csináltam volna gyerekkoromban, már rég kihajított volna egy eladó (nagyon helyesen)

    ezenkívül a btwin nadrágokon eddig két normális méretű zseb volt, most már csak egy, az is kicsi, ennyire drága lett Kínában a munkaerő? kesztyűből ha fizetnének sem kellene semmi, szar a kínálat, még galléros póló sincs lélegző anyagból, csak pamutból, tavaly még volt...

    Muton#2316 - $z@r a drop >_<

Új hozzászólás Aktív témák