Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz sirarcheer #289346 üzenetére

    A Komoot navigáció Garminon viszont sajnos jelenlegi formájában nem éri meg. Plusz, azóta még azt is tapasztaltam, hogy lefagy. A Komoot helyében én csinálnék egy hardvert, vinnék, mint a cukrot.

    Kro: címre navigálást csak a drágább navik tudnak, de szerintem azt sem teszed zsebre, amit az ajánl. Én csak a "vissza a kezdőpontra" funkciót használtam, de az is képes hülyeségekre. Tehát nem úszod meg, hogy elővedd a telefont, azon megtervezd, majd átküldd a készülékre. Túrákat ajánlani a készülék szvsz sosem fog, az az alkalmazás(ok) dolga.

    A Garmin térképe amúgy elég jó, erdőben nem ritkán van, hogy nem tudsz arra menni, amerre megtervezted. Ilyenkor én kizoomoltam, látom ott, merre van a tervezett, és mutatja, merre vagyok én. Sajnos a hülye "off course" üzenet helyett nyíllal és távolsággal mutathatná, merre van a tervezet út legközelebbi pontja, de nem :(((

    Vajon a Karoo vagy a Wahoo mutatja? Nekem ez lehet fontosabb lenne, mint a ClimbPro vagy a szegmensek, edzéstervekre meg végképp nincs szükségem.

    [ Szerkesztve ]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák