Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz arcitec #286731 üzenetére

    Ofc not. Azért cseréltem, mert szétverte a jég, és így jobban fizetett a biztosító. A mostaninak meg épp most járt le a lízingje, megvettem maradványértéken, mert ilyen fasza autóm meg sose volt, és kb nem találok jobb vételt a piacon. És természetesen egy pötty rozsda nincs rajta, ahogy az előzőn se volt. De kérdezz csak meg bárkit az autós topikban, hogy szabad-e mazdát venni használtan, és kapod a totalcaros cikkeket, hogy márpedig mind szétrohad 2-3 év alatt. Kb olyan kör, mint ahogy itt mondják, hogy ne vegyél cannondale-t, mert törik. ;] Vagy mint az 1,6 twinport astra, ami úgy eszi az olajat, mint semmi más, és havonta egy liter elfogy belőle, az enyémbe valahogy mégsem kellett 8 év alatt semmit utántölteni. Valszeg valamit rosszul csinálok… :P

    Ja, az kimaradt, hogy jópár éve nem is járok az autós topikba, amikor legutóbb benéztem röviden, még itt tartottak.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák