Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ringman

    nagyúr

    válasz SteveAd #286175 üzenetére

    jó, de ezt honnan tudja az ember előre? elvárható (árkategóriától függetlenül igazából) az érdemi gar. ügyintézés.

    Kiszedi belőle de ez nem garanciális - köszönhető a magyar utaknak

    ez meg nem igaz, a kerékszett ASTM classification 2-es, ami: [link]

    represents the use of DT Swiss components under the conditions of category 1 as well as on mostly paved and partly unpaved surfaces with a slight gradient. The tires may briefly lose contact with the ground when riding over drops up to 15 cm high.

    döbbenetes ami Mo-n történik vásárlói érdekérvényesítés szempontjából

  • fulton

    addikt

    válasz SteveAd #286175 üzenetére

    Ott volt a Zsolt is :U látta, segítőkésznek tűnt am, de a reakció annyi volt: "természetesen a fiuk bevizsgálják és adunk szakvéleményt".. én már itt tudtam hogy ez egy "kár utazás volt".
    Igen bringával együtt mentem be, és mutattam miről beszélek. Arra mondta a szervizes srác: ez ilyen, nem várjak tőle olyan könnyed forgást mint egy kónuszos, állíthatónál (wtf) mert itt nem lehet a keréknek lötyögése stb.. szerintem ez úgy hülyeség ahogy van - saját vélemény.
    Mindenre volt egy "paragrafusa" amiért nem kellett dolgozni a keréken..
    Ezek a hibák amivel én elmentem hozzájuk, az a kat ami nagyon határeset nekik szerintem - és simán rámondják még hogy "ez így jó ahogy van" - ha itt a topikban kérdeznénk meg embereket, lenne aki rámondaná hogy szerinte jól volt úgy.

    Egyet értek, attól hogy kézben jól forog a csapágy nem biztos hogy agyba préselve is oké, nem e feszes szorul meg a testben.
    Azt tudom ha szépen bepréseltem itthon előfeszítési nélkül, akkor kézben pl gyönyörűen forgott a kerék (és itt se kotyogott), de behúzva már teljesen elvesztette ezt, és úgy járt ahogy mutattam első vidin. Aztán jött a játék, hogy annyit , piciket préselgetve eltaláljam azt az édes pontot ahol behúzva jó, és kézben forgott rosszul.
    Szóva - ebből kiindulva nem hiszem hogy az agy testel lenne a baj (talán a csapágy..?), mert akkor előfeszítés nélkül sem forgott volna olyan szépen a kezemben, szerintem. :U de ha nem értel egyet ezzel, érdekel a miértje(?)

    Mint írtam már hót felesleges kört futni vele, mert így jó ahogy van nekem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák