Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz Dark Archon #285930 üzenetére

    Ez is lehet, de igazából 1 hete úgy szálltam le a Hyde-ról, hogy jó a nyereg, most meg ugyanaz a nyereg egy másikon nem? Ez szimplán csak beállítás kérdése lesz, csak eltart egy ideig. Az előredőlős viszont nem hülyeség, és könnyen lehet, hogy az a gond. Viszont volt ez a nyereg ezen a bringán már máshová pozicionálva (előbbre), és akkor nem nyomta a gátam, csak a hátsó térdhajlatom fájt, mert túl magas volt az ülés. Próbálgatom, és ha hetek múlva sincs megoldás, akkor másfelé indulok el.

    Viszont, szöget ütöttél a fejemben, mint lehetséges továbbfejlesztés: valami frankó kis nyereg :D Most még ezekre a 2-4 órás menetekre jó ez a mostani, de idővel tényleg beszerzek valamit jót. Köszi a tippet, már úgyse tudtam, mit fejlesszek :D

    #285934 Ringman: tavaly tavasszal, még nagyon az elején javasoltátok itt a pörgetést, csináltam is kb 2 hétig, be is jött, csak meghaltam, mert annyira edzetlen voltam, hogy folyton az egekbe küldte a pulzusom. Utána szoktam le róla. Nekem olyan 80-85 körül van a "kényelmes pörgetés", amit tudok tartani hosszabb távon is, de általában inkább olyan 70-75 körülivel megyek. Most viszont már bírja a szervezetem, szóval kicsit rápróbálok a pörgetésre, és majd alakul a pulzus. De nem akarok erről egy újabb threadet nyitni :D

    #285941 Piftuka: 183-184, de az átlépőm 89, a karhossz meg majdnem 62. Alkatilag "majom" típus vagyok, vagyis a karfesztávom hosszabb, mint a magasságom, így ha két méret között lennék, nekem a nagyobb bringa a javasolt. Viszont ezzel a magassággal a Cube weboldala bőven az L-est javasolja, egy másik weboldal, ami figyelembe veszi a többi paramétert is, opcionálisan az XL-t is feldobja, de csak extrém pozícióban. Egyébként még tavaly próbáltam a Cube-nál L-es és XL-es bringákat is ugyanabból a típusból, és az XL egyszerűen már túl nagy. Szóval jó az L-es méret.

    Egyébként az ape indexről itt tudsz olvasni. Ennek a bringaméret-választásra gyakorolt határásól pedig ebben a cikkben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák