Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz mauimagic #284944 üzenetére

    "Gondolom ha a Light Bicycle-ről, vagy más kínai csodáról nincs Hambinis/Mapdeces alázó videó, akkor jobb is, mint a Cannondale"

    Én komolyan nem értem ezeket az utolsó mondataidat, ki állított ilyent? :D . Miért kell kiforgatni a szavaimat és mire jó ez a szemellenzős vakon itélkezés megint? Én legalább nem csak random kitaláltam, hogy a Cannondale sz*r, hanem linkeltem is két videót róla, amiknek persze aztán vagy lehet hinni vagy nem. Bár ha egyetlen tesztnek vagy videónak sem hiszel, akkor mi alapján veszel vázat, alkatrészt? Azért, mert Nino nyert vele vb-t, vagy "top" gyártó? Ki szerint top? Ironikus, hogy egy látszólag független youtubernek nem hiszel, de egy gyártó marketing bullshitjének simán.

    #284948 MPowerPH: mintha nem tört volna soha egyetlen nagy márka váza sem :DDD . Tavaly nem a tour the franceon vagy roubaixon tört Bianchi meg Canyon kormány látszólag teljesen ok nélkül? A Trifoxot meg nem pont pár hozzászólással előbb húztam le én is? :U

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák