Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz fattyu #284463 üzenetére

    Jó, de aki nem annyira ért hozzá, annak elég nagy lutri a használt. Mert honnan tudod, hogy minden oké lesz?

    Itt az én bringám, amit szombaton el akarok adni. Cube Hyde, április elején lesz 1 éves, 3700 km van benne. A hátsó tengely picit elkezdett kotyogni, de abszolút nem vészes. Amúgy hibátlan, az Alivio hajtás ráadásul jó, és nem utolsósorban olcsó alkatrészekből áll. Egyetlen karc van rajta, ami megvételkor is rajta volt már. Aki megveszi, az kap számlát szériaszámmal, így a bringára még 1 év, a vázra meg még 5 év gari van. Oké, a hátsó aggyal idővel majd foglalkozni kell, de ha valakinek van affinitása, akkor pár óra és minimális pénz - vagy egy új, rendes kerékszett. Ja, és van rajta frankó sárhányó, szépen felrakva, szóval csak rá kell ülni és menni vele.

    850€ a listaára, én 750€-ért vettem, ha 500€-ért elmegy, akkor örülök neki (-10% "helypénz"). De bennem van, hogy lehet, hogy ennyiért sem fog elmenni, hiszen itt-ott még kapható 700€ körüli áron, és sokan akkor inkább vesznek újat. Mivel fogalmuk sincs róla, mit kapnak a pénzükért, mondjuk nálam azért annyi az előny, hogy ott a számla, szóval így kisebb a kockázat.

    Na de én pl. asszonynak akarok ott bringát venni, de nem szívesen mennék 200-300€ fölé, hasonló okokból: mert nem ismerem az előéletét, és azt sem tudom megállapítani, hogy mondjuk nincs-e tönkremenve valami úgy, hogy csak a szívás lesz vele. Mert ha igen, akkor ez a pénz tanulópénz, ha meg nincs, akkor inkább egy Riverside 500 vagy hasonló némileg drágábban, de újonnan. Mert azért az sem mindegy, hogy mennyit kell vele szórakozni utólag. Meg mert tavaly is az volt, hogy a nyitáskor mentem egy kört, mire második kört mentem volna, a nepperek már lehalászták a jobb vételeket.

Új hozzászólás Aktív témák