Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lsebestyen

    addikt

    válasz fulton #276389 üzenetére

    "Nem mondom hogy nem szoknám meg idővel, de én aki sok ezer km-olyan bringán szocializálódtam ahol ilyenekre sosem kell figyelni, jobbnak látom így ha már lehetőség van rá.... egy millás bringán."
    Szerintem ezt teljesen rosszul látod, de nem akarok megint 100 hozzászólásban értekezni arról, hogyha beleér a lábad a kerékbe az kerékpárkezelési hiba, nem pedig a bicaj rossz. Azért megy az a bringa gyorsan, azért lehet vele jól sprintelni, mert olyan a geometriája. Ennek az az "ára", hogy a kerék közelebb van a pedálhoz, kisebb a tengelytáv. Ha ilyen bringát veszel, akkor igenis figyelni kell arra, hogyan tartod a lábaidat kanyarodáskor, lassú manővereknél.

    Azért sem értem ezt nálad, mert csomót foglalkozol azzal, hogy magadra belődd a bicódat, hidd el ezek is hozzátartoznak ahhoz, hogy kényelmesen érezd magadat a bringán. Nem mellesleg ha megtanulod ezeket a technikákat sokkal gyorsabb is leszel. Én pl csomó mindent youtuberól, kerékpár-közvetítésekből lestem el, meg persze anno edzéseken le lett üvöltve a fejem. :DDD

    No offense, de én pont úgy látom, hogyha már veszel egy 1 millás országútit, akkor ahhoz érdemes igazodni, hogy ki is tudd használni. Nem kell ehhez amúgy sok és az a kicsi is hamar beépül, pár tudatos edzés kell csak hozzá, pont mint ahogy az SPD-t is megszoktad. :R

Új hozzászólás Aktív témák