Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz Ringman #272129 üzenetére

    Köszi Ringman, akkor már tudom. Néztem ezt a középre rakhatót is, de nekem elég széles a vállam, és épp ma figyeltem, hogy a Hyde kormánya (elvileg 660-as) sem túl széles nekem, szóval ha a végén van a markolat, az egyáltalán nem lenne kényelmetlen, vagyis nem fognék nagyon "szét". Meg igazából mászásnál az sem feltétlenül baj.

    #272130 parandroid: nekem a jobb vállam fáj, de csak a jobb, és nyugalmi helyzetben nem, csak egy bizonyos pozícióban megemelve, ahogy ritkán tartom. Korábban a jobb csuklóm is fájt, de az már nyáron elmúlt, és amióta a vállamat elkezdtem tornáztatni 1-2 hete, azóta már az is kevésbé fáj. Írtam, idővel úgyis áttérek az országútira, de gondoltam kipróbálom, mit tud ez. Most a mászások miatt vannak ugye ereszkedések is, és hát elég hülyén nézek ki a fitneszen lefeküdve, a markolat végét fogva, szóval emiatt is kell majd a koskormány. Látom, hogy néhányan néznek, de lesz.rom :D

    Olvastam róla pár cikket, hogy az MTB-n nagy divat volt ez a 90-es évek végéig, de aztán eltűnt, részben pont a balesetek miatt. Ez a cserjés dolog előfordulhat nyilván, de mint írtam, inkább próbának fogom fel, érdekel, milyen lehet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák