Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz Dark Archon #269855 üzenetére

    1. Nem kötekszem, de ha megnyitod a lábmelegítő oldalát, ezt írják: "A hideg időre készült lábmelegítőt téli nadrággal együtt ajánlott hordani, 7 °C és 14 °C között." Ezért is kérdeztem.

    2. Úgy = hogyan? A dzsekit lehet az aláöltözetre is venni 1+1 réteghez, vagy azt mindenképp a mezre kell, harmadik rétegként?

    #269859 Dark Archon: köszi, így már világos. Nem tudom amúgy, hogy aláférne-e, bár végülis rá is húzhatom a mezre felülre. Az viszont tény, hogy úgy egy kicsit lehet, hogy nehezítené a mozgást. Mindegy, majd kiderül, hogy meddig véd ez a nadrág, 9 fokban még nem volt gond, hidegebb meg nem volt még.

    Meg jó, hogy "miért ne lehetne", de szerinted én a hülye kérdéseimmel mennyire értek hozzá? :D Azért kérdezem, mittudomén hogy melyik milyen anyag és mi alá mi kell "terv szerint". A három réteget már kicsit soknak érzem, a dzseki lényegesen masszívabbnak tűnik mint a mez, amiben a 9 fok nem volt gond, szóval gondolom a dzseki+aláöltözet elmegy 5 fokig lefelé, és 0 körül már kellhet esetleg a három réteg, bár az már cseppet nehezebben mozgós karban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák