Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz andrisbandi #264193 üzenetére

    Én ezt tanulási folyamatnak fogom fel. Megnéztem a videókat, amiket linkeltetek, gyököt is vontam a hozzászólások egy részéből, de úgy voltam vele, hogy akkor legyen a "túlbiztosított" megközelítés, mert ha az se jön be, akkor legalább tudom, hogy ez nem megy. Ha most ez a lánc elmegy 1-2e km-t és kuka, az se baj, mert legalább tudni fogom, hogy a wax alapú kenés érzetre milyen.

    A YT videókban is sok a hülyeség. Meg figyelj, ha ez most bejön nekem, így fogom csinálni, és utána biztos lesz, aki ugyanígy csinálva más eredményre jut. Legközelebb például kihagyom az olyan tisztítót, ami utána vizes lemosást követel meg, a benzin+féktisztító (vagy izopropil) és a víz teljes kihagyása vsz. nem hagyna maga után felületi korróziót. De jelentősége ennek sincs, mert a citrus alapú tisztítóval mosom a láncot az elejétől fogva, és már korábban is megkapta a lánc felületét pucolás után, de aztan újraolajoztam, és sose volt gond vele.

    Ráadásul km-ben nem is megyek annyit. Jelenleg havi kb 300, mert nincs többre időm. Szóval még ha bele is húzok és jobban eszem a láncot az átlagnál, akkor is évente elhasználok egy láncot, na és.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák