Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaben92

    őstag

    válasz Lacerta #259116 üzenetére

    Mint mondtam első kézből van az infó, ha kell még napra pontosan is le tudnám írni az ütemtervet (a valósat). Kb úgy mint ha Stadion épülne és Viktortól vagy Lőrinctől jönne csak ebben bízni is lehet. :DDD
    Nem lesz félkész, December 1-re kész az egész csak sajnos B terves projekt alapján… Amennyire tudom az A terv sose volt nyilvános de eredetileg Miskolc-Kisgyőr-Mocsolyástelep-Borsodgeszt- Harsány-Bogács vonal lett volna de akkor nem ment volna a harsányi tóhoz és amiatt, hogy a harsányi polgármester örüljön (és ne tegyen keresztbe az egésznek) dobták a Mocsolyástelep-Borsodgeszt szakaszt és helyette Kisgyőrből Harsányba megy egyenest. Ha jól emlékszem az EU-s pályázat már ezzel a tervezettel ment ki. Csak azt meg Harsány út betervezte a szoroson keresztül vezető lápon át (természetvédelmi területen) hogy annak beintett az erdészet (hozzátenném full jogosan) és emiatt Kisgyőr-Harsány között felfestés lesz csak a KPM úton. Harsánytól nem tudom hirtelen hogy megy tovább Bogács felé de Tibolddaróc és még Szomolya is benne van valahol.

    [ Szerkesztve ]

    If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

Új hozzászólás Aktív témák