Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz #48525824 #25831 üzenetére

    Nem, még futólag sem. Egyszer talán egy képet pálya kerékpárokról, de nem érdekelt különösebben hogy megnézzem közelebbről. Pályások fix hajtással tekernek? :F
    Felőlem azt veszel rá, amit akarsz, csak nem hittem volna, h vannak akik ezzel sportolni is akarnak.
    Te 100+ km-eket tekersz fixivel??? Fogadd elismerésem! Féked az ugye van? ;]
    A többség itt a fixit nem a fix hajtás mivolta miatt degradálja, hanem amiatt az idióta divat miatt, hogy a fixit hajtóknak derogál féket használni rajta, mert az megtöri a gépük nemes egyszerűségéből adódó eleganciát. Vagy vmi ilyesmi.
    Idióták mind. Aki meg azt mondja, h milyen régóta teker vele balesetmentesen, ő rá meg éppen ugyanaz vonatkozik, mint a motorosokra: két fajta vezető van, aki már esett és aki esni fog.

    (#25832) Maximum1
    Mi is az, amit mondtam? (Főképp melyik hsz-ben.) Elvesztettem a fonalat, mert nem látom a válaszodból a relevanciát.
    A budget ingázó gépemre célzol? Egyrészt ha igényes a tulaj, akkor nem csörög-zörög. Másrészt meg én nem kötnék ki nyilvános helyen ennél értékesebb gépet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák