Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz lsebestyen #258123 üzenetére

    Az edzés része annyiban érdekel, hogy képes legyen kezelni a szenzorokat, és rendesen trackeljen mindent. De mivel ez szoftveres, gondolom azért az én (alap) szintemnek bőven megfelelő ez a tudása.

    A navigáció rész viszont fontos nekem. Az útközbeni újratervezés, esetleg a feltöltött úthoz képesti eltérés mutatása, a bicikliutak előnyben részesítése a forgalmas utakkal szemben, és hasonlók. Nem értek hozzá, fogalmam sincs, hol tartanak ezek az eszközök, de amiket a Garminról olvastam, azok nem voltak annyira szimpik. Nem akarok erdőben menni, de ha mondjuk csak úgy mennék valahova, és kijelölök egy közeli települést, és azt mondom tervezd meg az utat, akkor szeretném, ha az tényleg road bike-ra tervezne, és nem vinne fel egy földútra. Ha ezt tudja, akkor nekem ez jó. Bár ahogy írják feletted, a Wahoo ebben jobb(?).

    Az akkuidőnek 8 órát írnak, de a gyártó meg 12 órát ad meg, fogalmam sincs, mit bír ez. Egész napos túrákat kétlem, hogy csinálnék, vagyis akkor már elférne egy külső akku is. Szerintem 90%-ban pár órás utakra használnám, időm sincs nagyon több.

Új hozzászólás Aktív témák