Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sebgutkopf

    őstag

    válasz varsam #252450 üzenetére

    Már szemezgettem ezekkel az új contikkal is, főleg a kryptotal fr és re verziókat néztem, mert azokat a mintákat ajánlják laza és vegyes felületre, a xynotal-t inkább hard pack-re írják. Az tetszik bennük, hogy náluk az erősebb oldalfal védelemmel szerelt gumik annyira még nem nehezek súlyban, nem erőltetik a drótperemet még DH casing esetén se.
    Az általam kinézett kryptotal fr - re páros mintázata nagyon hajaz az assegai - dhr II párosra.
    Miért nem vettem még? Amikor aktuális lett volna, akkor soha sehol se volt készleten az a méret - keverék - oldalfal kombináció, ami nekem kellett volna. De igen ezt a páros ki szeretném próbálni mind a súly, mind a minta miatt, mert ígéretesnek tűnik.

    Most a Michelines kör közben pedig az a mondás kattog a fejemben, hogy "Nyertes csapaton ne változtass!" ennek keserédes élményét ízlelgetem most.

    Mióta megújult maxxiséknál az exo+, azóta lehet a súllyal kicsit csalni: hátra DD és előre a könnyebb új exo+ os verziót feltenni és akkor elől megspórolható analógon a DD súlya. Ebike-on vadulni viszont elől hátul csak DD.

Új hozzászólás Aktív témák