Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #245412 üzenetére

    Nekem is csak azért lett újra Cube-om mert Zasszonynak az teCCett. :U ...kirándultunk, ültem reggel a géppel ölemben és ezt nézegettem, hogy megvenném, de ő a Cube felé terelt és meg is találta ami neki testszik és nekem is elfogadható. Aztán az jobb volt ár-érték arányban is ezért van most karbon bringám egyáltalán. Nálam az átlagosnál is gyengébb ez a márkahűség, tisztában vagyok azzal, hogy egy kutya az egész, így mindenből azt veszem ami szerintem a legjobb...Decas kabát, Kelly's nadrág, Speci gumik, Pro kormány és nyeregcső, Elite és Camelbak kulacsok, BBB nyereg, Giro sisak és lehet lesz Speci nyereg is. :D
    Ja, és a Cube kiegészítők tényleg gyengébbek az átlagnál is, itt szerintem a Speci a legjobb. :)

    #2454136030D...hát akkor az Ezo (vagyis EzotHerMikus :DDD ) rét kizárva, felfele meg kellene állni átfűzni magad a kapu mellett, lefelé meg mit ér az egész ha nem száguldasz. :F :U

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák