Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chubby2o6

    senior tag

    válasz fulton #239257 üzenetére

    Pedig nem csúnya bringák vannak használtban is [link] . Tudom, ez nem a te méreted, de biztos találnál hozzád valót.
    Én sem vagyok híve a használt cuccoknak, se venni, se eladni nem szoktam semmit, meg nem is akarok belevau-vauzni a dolgodba, de magának a gondolatnak adhatnál egy esélyt.
    Hiába tudsz majd elvinni tesztkörre egy bringát, annyi alatt nem biztos, hogy el tudod dönteni, kell-e vagy sem. Az nem egy hosszútávú használat, nem ad reális képet. Lehet, hogy akkor úgy érzed, pont jó, később meg kiderül, hogy mégsem.
    A linkelt bringa pl. karbonváz+villa, full ultegra szett, újszerű állapot, 550 ezer. Ugyanilyen újban kb. a duplája, és egyáltalán nem biztos, hogy hosszútávon szeretni fogod. Mindkettőt el tudod adni, ha nem válik be, csak az egyiken rossz esetben buksz 50 ezret, a másikon meg 350 ezret, na ez a nem mindegy.
    Ha most vennél egy hasonló felszereltségű bringát, használnád fél-egy évig, annyi idő alatt kitapasztalnád, hogy mire van szükséged. Ráérnél utána beleugrani egy milla feletti gépbe.
    Tudom, egy használt nem "olyan", egy vadiúj bringa unboxingjának megvan a varázsa, és nem is azt mondom, hogy ne vegyél újat, csak azt, hogy megtapasztalni az outizást, a teljesen másfajta üléspozíciót, másfajta kormányfogást, meg minden mást, amiben egy outi különbözik a csepeledtől, na arra egy használt - de felsőkategóriás - bringa tökéletesen jó lenne.

  • Kiskopika

    senior tag

    válasz fulton #239257 üzenetére

    Én értem hogy miért szeretnéd kipróbálni mielőtt veszel egy ilyen drága gépet. Azt is hogy nem szeretnél használtan. De én a helyedbe ha másért nem hogy felüljek egyre biztos néznem a használt piacot. Ha megvárod a tavaszt, félő nem lesz bringád csak nyár közepére jó esetben.
    Szóval hajts le pár felest hivj fel pár használt bringát és vagy tudodni fogod mi kell vagy veszel is egyet

Új hozzászólás Aktív témák