Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz stickermajom #238050 üzenetére

    :P

    Csokicsibesz: mármint az én adataimat, vagy az outis ismerősökét?

    flash-: itthoni XC maraton versenyeken indultam néha. Outihoz nem értek, főleg a versenyekhez, nekem az kicsit fura világ is, bár a montis ismerősök is egyre több outi versenyen indulnak és tetszik nekik. Csak az nagyon más, főleg a boj/y/lyozás, mert nem mindegy, hogy ismerősökkel mész egyben, vagy 50 másikkal, amiből ha egy hülye... :U
    Ettől függetlenül indulj el versenyen vagy teljesítménytúrán (ha jól értem trekkinged van, így inkább az utóbbin). Montiversenyből kiindulva nagyon nagy feeling, engem az első verseny már beszippantott, pedig az egy 2 körös XCO volt, ahol az 1 körös pályabejárásról véresen jöttem vissza, és azt mondtam az asszonynak, hogy én itt nem tudok menni még 2 kört. :D Utána kell nézni az íratlan szabályoknak, nem kell egyből megmutatni, hogy te vagy a legjobb, csak most kerültél elő, nem kell megsértődni, ha megkérnek, hogy húzódj félre (monti), meg kell próbálni élvezni. Meg rengeteg dolgot el lehet lesni a "tapasztaltabbaktól", mind tudásban, mind technikában.
    Más világ, mint a haverokkal meccselni, meg a Straván kupákat gyűjtögetni. Próbáld ki! :K

    (#238054) Hasaggymeg : :N beszéltük is utána, amikor megálltunk, és ott a kulcs a mondandód végén. Nyáron! Télen én a búvárruhában nem bírok tekerni. Rövid gatya, rövid mez, 30 fok, az megy! Valószínűleg télen túlöltözök, de út közben öltözködni nem szeretek. Fázni meg nem akarok. Mostanában az esti futáshoz kevesebb réteget veszek, mint eddig, érzem is, hogy jobban megy. De az 1 óra. 3-4 óra bringázásra nem indulok el úgy, hogy lehet, hogy fázni fogok. Pedig jó lenne, de ha gebasz van, és meg kell állni, akkor megfagyok.

    [ Szerkesztve ]

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák