Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sleek

    senior tag

    válasz itouchfan #236182 üzenetére

    Sajnos nem követtem az Mtb vonalat . 26 os mtb m van, ami 2011es Kross level A,2 recon solo air teleszkóppal .Nincs vele bajom mert napi használatban van . De kíváncsi vagyok milyen érzés a 29es mtb. Persze lenne a pénznek máshol is helye.(hőszigetelés stb) Nem járok nyaralni , nem kocsmázok , az évet végig melózom a mezőgazdaságban. Ennyi boldogság nekem is legyen már. Igen tudom mindig az van ,mert mennyit költöttét bringára , meg megint új bringa. ... Nemhogy autót vennél már. amit bringára költesz.(lehet igazuk van. .. De ha nem köt le az autó akkor...) Azért valljuk be 400ezer ft nem nagy pénz már.. Illetve megkeresni sok és tudom sok embernek ez is sok pénz.
    Ezért jó ez a fórum mert van tapasztalat. Bringaboltban sok helyen azt beszélik rá a laikusra ami éppen van. Azt jön a csalódás mert nem azt várta a felhasználó.

    <OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II ,Canon R8 EF 24-70mm f/4L IS USM , TAMRON 70-210mm f/4 Di VC USD , SIGMA 150-600MM><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

Új hozzászólás Aktív témák