Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz fulton #231772 üzenetére

    Voltam ma is egy röpke órára tekerni, mivel kint sütött a nap, 14 fok körül volt, úgy döntöttem csak a Mez és az új ujjatlan aláöltöző lesz rajtam. Ilyen hálós cucc, ebből az L választottam. Az ami passzentos az XL kerékpár pózban nagyon elállt mellkasnál. meg derékban is nem volt kellően simuló sztem...(ezért mondom én hogy próbálni kell, és lehetőleg egyszerre nem pedig külön külön). Hát mire tekertem kicsit azért a nap is eltünt, és a garmin alapján 13 fokra esett :D ilyen móka ez
    Tökéletes volt a komfor érzet, nem fáztam egyáltalán, melegem sem volt. Ami kezdett kihülni a vége fele az a kezem, arra már 1 óra elteltével felfért volna a kesztyű.(merthogy sem azt sem sálat nem vittem szélmellényt pláne nem vittem).
    Itthon levéve a háta nedves volt, "nehezebb cuccnak" tűnik mint az átmeneti hosszú aláöltözete a NW-nak, az nagyon vékony és nagyon finom anyag, ez más. Egyébként ezen sem érezni hogy rajtam van szóval..tökéletes viselet. Először a Decathlonos Van Rysek fehér ujjatlan nyári aláöltözőt próbáltam, de az kicsit vastagabb anyag és nem ilyen finoman simult a testhez mint ez, ez jobban legalábbis L méretben felveszi a test formáját(igaz a dekásból csak 1 méret létezik). Na meg az is zavart hogy a dekás fehér - koszolódás - ebben meg van feketéből is.
    Testem teljesen száraz volt a végén.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák