Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m72

    tag

    válasz szimpláncsak #231523 üzenetére

    Pedig a miskolciban a múlt héten még láttam több darabot is ebből a lilásból. Ezt tartották év elején is, de pl. a világoskék-fekete variációt még csak a neten láttam. Az ST500-at szintén csak a netről tudtam rendelni. Szerintem elégedett leszel vele, ha nincs hátizsák, övtáska vagy más valami, ami dörzsöli. Egyébként az igazsághoz hozzátartozik, hogy végül a vevőszolgálat korrekt volt. Miután megírták, hogy ezt nem lehet hátizsákkal hordani, visszavittem a felsőt is és az ivós hátizsákot is a miskolci áruházba, hátha visszaveszik legalább az egyiket. A felsőnek ugye bolyhos volt a háta, a hátizsáknak meg használt volt a vizes zsákja. Visszavették mind a kettőt. :C
    Más: szombat reggel kimentem tekerni egy kicsit. Esőben nem szoktam, de amikor kinéztem az ablakon még sötétben, csak azt láttam, hogy vizes az út. Gondoltam ködszitálás. Hát nem...... 56 km-t sikerült többé-kevésbé szitáló esőben tekernem. A ruhám jól bírta, de a nyári, olcsó, dekás spd cipőm úgy elázott, mintha beledobtam volna egy vödör vízbe, a lábfejem meg Fila strandpapucs kékre fagyott. Megtakarítottam, majd kiraktam száradni. Az előző években radiátorral fűtöttem, most meg klímával. Állítólag ez utóbbival nehezebben száradnak a dolgok a házban. Vasárnapra nagyjából megszáradt, de irdatlan büdös lett. Szerintem bepenészedett belűről. Valakinek van valami ötlete csodaszerre? Domestosszal nem mennék neki.
    Lehet, hogy kellene vennem valami téli vízálló cipőt. Nem tolom komolyan ezt a bringás dolgot, valamit az alsó polcról vennék. Shimano SH-MW501-et, MW5-öt (talán ugyanaz a kettő?) és az itt emlegetett XLC CB-M07-et néztem. Az előbbiek lábfej része tele van lyukkal, ami az itteni álmos könyv szerint nem jelent jót, de az XLC-re is olvastam panaszt, hogy átázik. Persze nem búvárkodni venném. Valakinek (friss) tapasztalat, ötlet, nem említett típus ajánlás ebben az ügyben? Vagy engedjem el az összeset és kamásli?

Új hozzászólás Aktív témák