Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krono.

    tag

    válasz parandroid #226445 üzenetére

    Tiszta sor, hogy neked nem tetszik, de ez nem jelenti azt, hogy senkinek nem tetszik. Szerintem teljesen használható a youtube felülete. Az, hogy te mire vagy kíváncsi, és a youtubeon ezzel szemben milyen videók vannak, az teljesen irreleváns. Azért van a kereső, azért lehet feliratkozni csatornákra, és azért vannak ajánlott videók, hogy olyanokat kapj, amik érdekelhetnek. Mellesleg ha rákeresek bármire, népszerűbb, nézettebb videók kerülnek a lista elejére, amik jó minőségűek, érthetőek, ellenben azzal amit állítasz.
    Kifejezetten szerencsésnek tartom, hogy nincsen egy olyan központi felügyeleti szerv mint amit korábban említettél, ami majd eldönti, hogy mi az ami mehet és nem. Ezt szépen a felhasználók és a visszajelzések eldöntik.

    Ahogyan a kolléga is említette, többek között pl a youtube music is egy előnye a prémiumnak, az hogy neked van másra már előfizetésed, irreleváns abban a tekintetben, hogy mennyire jó vagy nem jó termék a YT Premium, max abban, hogy neked mennyire éri meg.
    Az, hogy egy adblockert sem vagy hajlandó telepíteni az ügy érdekében pedig nekem inkább tűnik hisztinek, mint bármi másnak. Mint ahogyan az, hogy a témaindító, egyébként (szerintem) igényes videónál megnézted a két reklámot, majd pedig kinyomtad, hogy a youtube egy szar. (Mellesleg 3 reklámról beszélsz a videó előtt, ami legjobb tudomásom szerint nem létezik, 2, és ha hosszabb mint tizenpár sec, akkor skippelni is lehet)

  • Fall-N

    veterán

    válasz parandroid #226445 üzenetére

    Nem tudom miket néztél előzőleg és emiatt az algoritmus miket ajánl fel, de rengeteg értékes magyar és angol nyelvű youtuber van, aki miatt érdemes nézni. Neveket és példákat nem írok, mert mindenkinek más az ízlése.

    Sok téma érdekel (okosotthon, tech, bicikli, szerelés, elektromos autók stb.) és mindig normális videókat kapok ajánlatként. Sokszor így bukkantam érdekes csatornára. Persze van sok idióta videó is, de engem nem zavar.

Új hozzászólás Aktív témák