Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacerta

    aktív tag

    válasz arcitec #209718 üzenetére

    Nem azt mondtam, hogy hulladék, hanem hogy túlárazott. I mean én személy szerint nem látom benne azt az ár-érték arányt, amiért tetszene a színe. Bármelyik consumer Garminra igaz ez.
    A profi cuccaik, az más liga, ott viszont 1 vagy inkább 2 nullával több van az árcédulán, és erős a verseny is. Consumer kategóriában aláírom, hogy ők a királyok, de csak azért, mert a mezőny többi része rég feladta, a többiek pedig labdába se nagyon tudnak rúgni. Emiatt el is vannak qrvulva. :(((

    Én telefont használok, nekem az a megfelelő. Nem csak bicajozáshoz kell a navi, hanem sokat túrázom gyalog is.
    Egy jobb Garmin árából megvolt a teló, ami nem csak GPS-t, Glonass-t, és Galileo-t vesz, de alkalmanként a kínai, japán és indiai holdak is bevillannak, és tudja az L1/L5 sávot is ( consumer Garminban nincs ilyen vevő - ebben épp elég gyengék, több éves késéssel szokták a vevő hardvereik követni a fejlődést ), belefért a pénzbe a power bank, és a teljes cucc, amivel felteszem a bicajra, hátizsákra, vagy az autóba. És még mindig jobb vagyok költségileg. :DDD

    Ami számomra előny: Naaaagy képernyő, állat felbontás. Választható térképes appok folyamatosan frissítve. Mehetek vektoros térképekkel, de akár szkennelt turistatérképekkel is. Egyszerre akár több térképet is használhatok.
    Zenehallgatás tekerés közben nagyon jó minőségben. Tisztes beépített kamera.
    Javíthatóság. Olcsón, egyszerűen, mert van rendes alkatrészellátás.

    Ezek az én szempontjaim. Másoknak mások, és ez teljesen rendben van. :)

Új hozzászólás Aktív témák