Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz MPowerPH #208224 üzenetére

    Hát ha 800 mm-es kormányom lenne a mostani 720 helyett, akkor talán én is cserélném egy 6-8cm-esre dzsaszt fó fan, de még ezzel is alig férek be a kapunkon.😄 800 szerintem már túlzás mert bár el tudom képzelni, hogy van akinek olyan kell (valami 2 méteres benga állat aki ráadásul még enduró világbajnok is :F ), de 7köznapi átlagos magasságú muglinak...nemtom, soknak tűnik, akármilyen menő legyen a nulla stucnin villanyoszlop.🤔...aztán ki tudja, lehet egyszer minden XC-nek seprűnyél lesz kormány helyett rászerelve pont a hegyére egy olyan villanyaknak mely 60° szöget fog zárni a felső csővel.🤭
    Szerk. on second thought meg lehet megérné foglalkozni is majd egyszer ezzel (is a kormány, nyereg, nyeregcső stb.stb. mellett), már csak azért is mert eddig szinte minden amit lemértem bringámon nehezebbnek bizonyult mint amit a honlapon közzétettek. :U (az is igaz, hogy ezt a pörfómansz, gondolom OEM szériát nem lehet sehol látni a Cube honlapon, ők csak a Light-ot forgalmazzák)

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

  • Ringman

    nagyúr

    válasz MPowerPH #208224 üzenetére

    ennek az integrált kormány+stucninak mi az előnye az esztétikán kívül, könnyebb 50 grammal?

    gyak. azt lehet vele elérni, hogy nem tudod elforgatni a kormányt, a gyári megoltás vagy kényelmetlen, vagy nem.

    outin sincs értelme szerintem. (ennél már csak a stucnin belül és a villanyakon keresztül/körül vezetett bowdenezés a rosszabb pl.: [link] )

    Eladó használt nyergek: SQLab 611 Ergowave CrMo 14 cm: 30e | Ergon SR comp men road S/M 22e | Pro Turnix Perf. AF 275x132 mm 25e || Használt Cane Creek eeSilk 27.2 x 350mm Road 20 mm 63e

Új hozzászólás Aktív témák