Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SpaceJam

    aktív tag

    válasz szabolcs.sz #201214 üzenetére

    Köszi! Meglesem ezt is! Még nem vettem lámpát, szóval jól jön.

    Viszont bedobnék még egy utolsó kérdést, és azzal a bringa minden cserélendő komponense le van tudva.... nyereg. Nekem most ergy ilyen van, franc se tudja már, hogy milyen széria.

    Ilyesmi formájú, szélesebb, de ennél talán könnyebb, normális nyerget keresek nagyobb teherbírású pálcákkal (tudom, ellentmondásos). Van ötletetek? Ez a Selle Royal cucc azért volt jó, mert több különböző szélességben volt kipakolva a nagykerben egymás mellett, de valahogy ezzel se vagyok megelégedve (meg a pálcái már kivannak).

    Gumótávolságot nem tudok sajna mondani. Ez a nyereg amúgy 18 cm széles és 29 hosszú, de érzésre el tudnék viselni egy 20 centi széleset is. :)

    [ Szerkesztve ]

    neszetools.hu ● pc360.hu

  • SpaceJam

    aktív tag

    válasz szabolcs.sz #201214 üzenetére

    Közben rájöttem, hogy az a legnehezebb a lámpa megtalálásában, hogy én azt középre, a kormányszár alá szeretném felszerelni úgy, hogy állítható maradjon a dőlésszöge.

    Az Infini I-273P Micro Luxo-m ezzel a felfogatással van szépen berejtve a kormányszár alá:

    Az ajánlott Astrolux-hoz van egy kamera mount adapter a képek alapján (te találkoztál vele?):

    Már csak azt kéne kiderítenem, hogy ezt a kamerás mountot (vagyis a fogadó oldalt, amit fel kell szíjazni) hogy hívják pontosan, mert szeretnék belőle venni egy újat. Bár gondolom, "camera mount", hisz ez ilyen standard GoPro cuccnak néz ki.

    Vagy hogy van-e nem ilyen sínes-becsúsztatós, hanem belepattintós lámpa (mint az Infini), amit még ajánlott a 800 lumenes szegmensből :F A sínes módszer nem annyira szimpatikus, főleg, hogy fejjel lefele lesz ugye. Nem szeretném, ha zötyörögne, ha már egyszer ninja gépem van megint. :)

    [ Szerkesztve ]

    neszetools.hu ● pc360.hu

Új hozzászólás Aktív témák