Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • razzorr

    őstag

    válasz SOAD19 #19658 üzenetére

    Én az ilyen barmok ellen kidolgoztam egy trükköt, úgy csinálok mintha nem tudnék biciklizni, vagy technikai problémám lenne, ide-oda rángatom a kormányt, mintha mindjárt nekimennék, ehhez persze jön a kétségbeesett arc, és máris futva menekülnek a majmok. Mondjuk 70%-ban bejön.

    Ismerem Debit, én is debreceni vagyok. Sajnos azt kell mondjam, hogy napi rendszerességgel akarnak elgázolni, vagy éppen csak "súrolni". Ha leszállok és áttolom a főbb zebrákon, akkor is jön az anyázás, meg a kanyarodó tahó autósok centizése. Hozzáteszem, hogy nagyon sokat autózok is, de az ami ebben a városban zajlik, nemcsak dühítő, hanem vérlázító.
    A legszebb,amikor tolom a bringát zebrán, kanyarodó csóka kicentiz, és odabök egy ilyet (miután leugattam), hogy "mi van köccsög, elestél? Majd akkor dumálj" Ilyenkor rendszerint felajánlok anyukájuknak egy kellemes fuvart vagy megkérdezem, hogy akar e kórházba kerülni,mert akkor félreállok és "elbeszélgetünk". Na ekkor szoktak nyusziként gázt adni.
    Sok tahó van ebben a városban és az a baj, hogy ezek gyalogosan kezdik a pályafutásukat és autóban végzik.

  • anorche1

    őstag

    válasz SOAD19 #19658 üzenetére

    Megkérdezhetem hogy miért baj hogy nem volt a kutyán szájkosár? Attól mert van az közhely, hogy minden pitbull, és hozzá hasonló kutya (pl. stafford) harca kiképzett, agresszív, támadó kutya, még nem az. Csak akkor támadnak esetleg, ha veszélyezted őket, vagy a falka bármelyik tagját, és mivel ez a városban volt, emberek, autósok stb. között, a kutya még biztosan szocializált is volt, biztos hogy nem támadna rád.

    "It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

Új hozzászólás Aktív témák