Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Hasaggymeg #195275 üzenetére

    11 hónapja 190kilót mutatott alattam a mérleg, ekkor életmódváltásba kezdtem. Most 125öt mutat a mérleg. Eddig tornáztam, sétáltam, súlyzós edzéseket végeztem, de kellett egy kis változatosság, ezért vettem egy Neuzer Ravenna 100as bringát, ami tudom hogy nem egy nagy durranás, de nekem épp ideális egyelőre. Természetesen nem zárkózom el a lehetőségtől hogy mondjuk egy év múlva, pár ezer letekert kilóméter után egy komolyabb Cross Trekkinggel folytassam, de jelenleg míg edződök, meg ráérzek az ízére, arra tökéletes.
    Két hete érkezett meg a bringa, eddig a legnagyobb táv 40km volt amit letekertem, egy megállóval. A testtartásom majdnem egyenes, az úgynevezett "moderate" vagy mi, ami 60 és 90 fokos hátat jelent.
    Terveim között szerepelnek 50-60, majd később 80-100kilóméteres túrák is, de egyelőre az "unalomból körbetekertem a balcsit 32km/h-s átlaggal" kategória nekem nagyon messze van.

    A gyári nyereggel sincs bajom amúgy olyan 25-30km-ig, de ennél valamivel kényelmesebbet szeretnék. Az ilyen sport témákat, amikor bele kell hajolni a kormányba meg ilyesmi, nekem még távoliak...

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák