Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz xy.zsolt #185367 üzenetére

    Hozzátenném, hogy viszonylag nagy gyártó, és ez legalább van. Legalábbis amikor én néztem, két gyártó volt egyáltalán képes arra, hogy mondjon valami emberi időpontot a szállításra: a canyon, és a cube (jó, meridát nem kérdeztem). Minden másnál az van, ami van (főleg semmi nincs), vagy max egy évre előre, talán, valamikor. És ez még tavalyi állapot, azóta gondolom még rosszabb a helyzet. Plusz az árak is mennek felfelé. Már én is ultegrás áron vettem a 105-ös carbon országútit (legalábbis 2 éve még ennyiért ultegra lett volna rajta), az xc-ből meg szerencsém volt, hogy egyáltalán találtam valamit a méretemben, de válogatni ott sem igen lehetett, és legalább ez még 2020-as áron volt. :(

    Páromnak szeretnék még találni egy fitness bringát a trekking mellé, hogy a hosszabb, aszfaltos túrákon se legyen hátrányban az országútim mellett (alu, tiagra szint), ahogy nézegetem, talán a canyon outletből lehet fogni valamit emberi áron, de egy-egy órát van csak fönt egy-egy ajánlat, marha gyorsnak kell lenni. Elugranánk Koblenzbe, de gondolom úgysincsenek nyitva a lockdown miatt, meg 15 km-nél jobban nem távolodhatunk el a lakóhelytől. :U

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák