Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz sebgutkopf #185294 üzenetére

    Nem is a fizikával szeretnék vitatkozni, hanem azzal, hogy pl a 150-es gyári Fox 34 ne lenne kellően merev egy 95 kilós ember alatt.

    "erdészeti úton gurulgatáshoz tényleg nem kell erősebb cucc"
    Igen, erre találták ki az alap Suntour és alap RS villákat. Egy Fox 34 viszont már bőven nem az alap kategória. Akinek ez kevés, az már az átlagnál jelentősen komolyabb szinten bringázik.

    Igen, igazad van ebben, jobb olyan bringát venni aminek a teleszkópjai is megfelelnek a saját felhasználásunkhoz, abban is igazad van, hogy felső kategóriás telókat cserélni jelentős összeg. Én itt most nem arra gondoltam, hogy valaki vegyen meg egy olyan bringát (csak a jó váz miatt) aminek a futóműve tökéletesen alkalmatlan az adott felhasználásra, ez nyilván nem észszerű. Arról beszéltem, hogy csak mert épp nem az elérhető abszolút csúcs telókkal van felszerelve a kerékpár, hanem egy erősebb közép kategóriával, még nem lesz feltétlenül elvetendő. Jobban járunk egy kiváló vázzal és erős közepes telókkal, mint a csúcs telókkal egy véleményes vázban.

    Mondjuk jelen helyzetben nem könnyű annak aki venni akar, mert a választék nem nagy, az árak meg magasak.

Új hozzászólás Aktív témák