Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz bringasisti #183178 üzenetére

    A napi nyugalmi pulzusérték egy becsült érték, amit az óra szoftvere kalkukál ki. Függ a stressz-szinttől, a fáradtságtól, a napi terheléstől, ráadásul ha pontosan akarnám mérni, akkor 24/7-ben viselni kellene az órát. Ez jelzésnek jó, amikor trendszerűen elindul felfelé, de önmagában nem jelent semmit. Amúgy ha teljesen egészséges vagyok, akkor mostanában 60-65 közötti a pulzusom mindennapos tevékenységek közben. A vérnyomásom köszöni, jól van (120-130 / 80-90, ami így 40 fölött nem gáz), doki is mért véroxigént, pulzust, és vérnyomást is, teljesen normális értékek jöttek ki, ezek alapján mondta is, hogy tüdő is tiszta, szerinte ez nem covid, de azért csinál egy tesztet. Hát, az lett... vagy a teszt ment félre, mert amúgy ez sem kizárt. Párom munkahelyén is volt olyan házaspár, ahol csak az egyik fél esetében tudták kimutatni, se a feleség, se a gyerekek nem voltak pozitívak, csak az apa, pedig a lakáson belül nem csináltak elkülönítést. Párom is holnap megy amúgy teszteltetni magát, lányomnak meg úgyis mindegy, hetek óta home schoolban van, most meg egy hónap téli szünet.

    Amúgy éves checkup-om van (ekg, labor, meg minden), plusz évente 2x adok vért, olyankor is rám néznek azért, bár idén tavasszal voltam csak, az őszi a covid-mizéria miatt kimaradt, pont mostanában akartam pótolni.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák